ÎSTANBUL'da da Tamirci dukyani isletmek, nasil?

Merhaba arkadaslar ben istanbul'da bir tamirci is yeri acmayi planliyorum, sizce en uygun bolgesi, is rekabet, vergi, iscilik, insan iliskileri, v. b dikkat edilmesi gereken noktalar... Nelerdir? Tavsiyeniz...

Güncellemeler:
Su an arastirmaktayim ve zorlandigim nokta satilik mulk bulmak, kiralayinca para kaybediyor olunuyor bence, kucuk olsun benim olsun.. Satilik mulk is yeri sitelesi bilen var mi?

"Devren satilik" olunca kiralik oluyormus, mulk olarak daha kolay satilik bulabilecegim bulabilecegim siteler var mi bildiginiz?

Sahibinden. com dan bulamiyorum!!

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Büfe aç

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bağcılar Güngören Sanayi sitesinde açabilirsin tavsiye ettiğim yer ora

Ama lüks araç tamiri yapıcaksan Maslak oto sanayi sitesi

Tır tamiri yapacaksanda Dolapdere sanayi sitesi

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim arkadas, tam da benim istedigim bolge oralari zaten, satilik mulk bulabilirmiyiz aralarda cok pahali olmamali, kucuk ve kendi malim olsun... Yerlesim yerleri icinde, ana yol uzerinde filan olmasi avantajli olur degil mi...

• Ben İstanbul'da değilim 2 senedir ama oto yedek parçacıyım İstanbul'da çoğu sanayi sitesinde çalıştım

Düşük bütcen varsa satılık arıyorsan

Sefaköydeki oto sanayi sitesine bakabilirsin biraz eski dükkanlar genelde piyasa çok canlı olmasada kötüde değil tabiki özellikle çevre semtlerindeki gençler modifiyeye biraz meraklı performans arttırıcı şeyler konusunda iş yapabilirsin ayrıca geneli alman fransız ve italyan araç tamircileri japon konusunda iyiysen iş yapabilirsin kesinlikle dükkanlar biraz eski ama yapıcak birşey yok

İstanbul'da en düşük ev 150-200 bin tl
      Doğal olarak dükkanlar çok pahalı

Cadde üstünde tamirciler var İstanbul'da ama geneli kazık o yuzden insanlar sanayi sitelerini tercih ediyor
      Çünkü bir bölgede rekabet varsa para konusuda o kadar düşük olur

Bağcılar güngören sanayisinde yaklaşık 300 tamirci 20 parça dükkanı var

O yüzden işin kaymağını parçacılar yiyor 😀

• Tamirci sayisi da gercekten cok mus, esenler gibi bir yerde acmak guzel olurdu bence, ben arastirmadayim umarim uygun bir tane bulurum zamanla..
      Ilgine tesekkurler GanJass

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne tamir edeceksin?

0|1
    0|0
    • Arac tamirati ve yurt disindan arabalarin performansini artirici parcalarin satisini yapmak istiyorum

• dukyan mı? dükkan olmasın mı o?

0|0
    0|0
    • Bir yanlisimi duzelttiniz, ikinciyi bulma lutfen😡zaten sabah sabah yazmistim tam uyanmamistim hala 😬

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...