Abazalara asist yapıp gol atmalarından şikayetçi olmak doğanızdamı var?

aşırı uç veya tecavuz olayları 'ne olursa olsun' kabul edilemez..
fakat şuraya nasılım lütfen düzgün yorum yapın
yok arkadaş ciddi olun yok arkadaş seviyeli yorum yapın cümlelerinden aşırı bunaldım
özellikle popo bacak gögüs fotosu atıp üstelik yüz görünümü bile olmadan nasıl tacize uğramamayı veya laf yememeyi planlıyorsunuz
seviyesiz yorum yapanlara hak verdiğimden değil siz değilmisiniz erkeklerin çoğuna abaza diyip sonrada böyle fotoğraf atanlar..

sözüm asisti yapıp gol yiyince kıvıranlara...
bence siteye başlık konu uyumu kuralı getirilmeli...
söylediklerim meclisden dışarı bilip yorum yapın...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• o kızlar onlar göğüsünü orasını burasını gösterdi diye bizim suçumuz ne şimdi? genelleme yapmayalım... bir kaç kız dan dolayı veya hayatınızda gördüğünüz kızlardan dolayı herşeyin genellemesini yapan insanlarız , kendi açından evet haklısın biraz , bu mecrada çok basit insanlar var sadece kızlar değil ama , erkeklerdede kızlardada senin dediğin gibi çok gereksiz insanlar var , buraya girerken tabela asmaları gerek hatta bazen.

0|1
    0|0
    • sözüm asisti yapıp gol yiyince kıvıranlara...
      bence siteye başlık konu uyumu kuralı getirilmeli...
      söylediklerim meclisden dışarı bilip yorum yapın...
      bunu okumadınız galiba 2 ablam var asla genelleme yapmam.

• bunları dile getirmen o kişilerin bir daha yapmıcağı şeyi değiştirmiyeceği için , bunun üzerine düşünmenin anlamsız olduğunu vurgulamadan da geçemicem istersen dünyaya bu görüşünü bildir bu insanlar her zaman mevcut olacaktır. söylediklerinizi buraya söylediğiysen meclisden dışarı diyemezsin önceden belirtmiş olman gerekti , ve yorumunu okuduğumda herkes genelleme yaptığını hissediyor , neyse bunun da bir önemi yok sadece dile getirmek istedim bende.

• problem degıl oda senın gorusun arkadaşım saygı duyarım.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Katılıyorum ne diyim

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...