En güzel lise anılarınız?

Unutamadığınız lise anılarınız var mı :):):):):):):)

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Hahah hey gidi ya burdan 2011 yılı 7 kişilik Makina / Bakım onarım bölümüne selam olsun. Sigara içecez diye yanlışlıkla depoyu aleve vermiştik :D :D :D

2|0
    0|0
  • attigim kagittan ucak falso alaraktan yeni gelen hocamizin kafasina gitmisti ama asil komik olan tarafi hoca o kagidi bana yedirecek bir tipte gel buraya diye cagirip al o kagidi cope at demesiydi :)

1|0
    0|0
  • Mudurun bilgisayarına format atarken yaktığı sigarayı unuttu gitti bende gömdüm hemen o odadaki sigara keyfini hiç birseye değişmem.

1|0
    0|0
  • Lisede bildiğin maldım o yuzden yok asd

1|0
    0|0
  • stajdayken çalıştığım usta bana depodan mazot çektirmişti ağzım falan hep mazot olmuştu 1 hafta ağzımdan yağ tadi gitmedi

1|0
    0|0
  • var ama uzun

1|0
    0|0
  • Var asansörde yiyiştiğim kızı unutamadım :)

1|0
    0|0
  • Abovvv olmamı pikachu

0|0
    0|0
  • Kiz soyunma odasini dikizlerdik cama tirmanip hey gidi gunler hey, okuldaki bir suru. kizo ciplak gormustuk orda

0|0
    0|0
  • Okulun çatısında mangal yaktığımız an..

0|0
    0|0
  • ahhh ahh untuulumaz 4 yıl

0|0
    0|0
  • Hocanın önüne prezervatif düşmesi

0|0
    0|0
  • lisedeki sevgilim çok güzel anılar yaşattı bana 4 sene boyunca :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tuvalette 5 kiz sigara icerken hocanin tuvaleti basmasi 😂😂ve tuvaletten o kadar kişi cikinca kadinin şok gecirmesi 😂😂😂en sevdiklerinden 😂😂😂

1|0
    0|0
  • ben genelde trolldüm

1|0
    0|0
  • Hepsi cok guzeldi ama ilk öpücüğümü lisede almistim onu unutamam.2 sinif üstten bir çocuktu bos derste ben lavaboya gitmiştim oda lavabodaymis erkek kiz tuvaletleri yan yana haliyle ikimizde ayni anda çıkınca karsilastik goz goze gelmistik ve birden beni kizlar tuvaletine ittirdi duvara yaslayip opmeye basladi. Cok korktum ama bende ondan hoslandigim icin karşılık verdim boynuma kadar indi belki vaktimiz olsa daha ileriyede giderdik ama gidemedik iste

0|1
    0|0
  • Var tabi olmaz mi her ani unutulmaz benim icin 12 siniftik bizim sinif ve ogretmenler odasina butun hocalara lahmacun sparis etmistik ya cok guzel gundu okul buram buram lahmacun kokuyodu ogun :)

0|0
    0|0
  • 1 Nisan şakası hocayı uyuttuğumuz zaman herhalde

0|0
    0|0
  • Olmaz mı ya ://

0|0
    0|0
  • Liseye gitmedim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...