Kimseyle yildizim barismiyor?

22 yillik hayatim boyunca kimse tarafindan sevilmedim akrabalar arasinda hep dalga gecilen kisiydim. kuzenlerimle pek bir iletisimim yok onlar birbirlerini daha cok severler beni hic biri sevmez gelip konusmaz, ilkokul hayatim boyunca deli dediler bana arkadasim yoktu genelde kullanilirdim ve izin veriyordum bile bile cunku belki oyunlarina katilirim diye bekledim. 8 yillik surec benim icin kabusdu okul hemen bitsede bende kurtulsam dedim. lise basladi 5 senede kendimi kullandirdim hep evden kaçtım her isi yaptim yine kimse sevmedi hic yakin kiz arkadasim olmadi sirrimi paylassam asagiladilar. universite basladi ayni seyler yine oldu farkli yollarla hep insan iliskileri kurmaya calistim ama heo yalniz kaldim simdi tek basima yasayip hic evlenmeden hayat kurucam cunku insanlardan nefret ediyorum birini daha taniyip darbe almak istemiyorum surekli ayni seyi yasiyorum cunku hic degismedi 1000 tane girdiyse hayatima 1000de de hep anlasamadim 2 aydan fazla dostluk kuramiyorum bu beni cok sıkıyor. cok cirkin kimsenin sevmedigi benim gibi kisilerlede arkadas oldum ne hikmetse onlarda ayni seyi yaptilar. derdimi paylastigima bakmayin Şu an agliyorum o yuzden yoksa ben bu konularida kimseyle konusmam. sirf ilkokulda yasadiklarim yuzunden tanridanda nefret ediyorum daha kucukken bile hep aglardim simdide hic degismedi ilaclar fayda etmiyor ben huyumuda degistiremiyorum. oyle cirkin salak sayilcak tiplerden değilim ama insan istiyoki 1 tane bayan dostu olsun olmuyo sıkıntı yasiyorum hem cinslerimle ne yapayim be edeyim ben hayatim boyunca boyle oldu devamindada boyle olacak bu yuzden artik yalniz kalmaya kendimi alistiriyoeum yalnizligi sevmeye calisiyorum baska hic bisi degil.,,

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Başkalarını mutlu etmek/etmeye çalışmak mutsuz olmanın en büyük nedenlerinden biri...
    Diyorsun ya hani 1 tane de olsa olsun bir kız arkadaş konuşayım, derdimi anlatayım, mutluluğumu paylaşayım... İnan bana artık öyle insanlara Kattrilyonda bir rastlarsın ya da rastlamazsın. Hayatta kumara döndü bu açıdan şansın varsa bulursun yoksa bulmazsın. Hem bak insanlar artık o kadar değiştiler ki bırak olmasınlar hiç. İnsanın varlığı zarar vermeye başladı artık bırak insan olacağına bir hayvan olsun hayatında dost ararsan ya da benim gibi sevdiğin bir cansız varlığı alırsın mesela ben bir ayıcık aldım. Tek dostum da o... Beni sıkılmadan dinleyebiliyor, sevgini gösterdiğinde reddetmiyor, arkandan kuyunu kazma, kötülük yapma, kıskanma, yalan söyleme gibi aptallıkları da yok... Bir derdim, sıkıntım, mutluluğum olduğunda içimden taşacağı anlarda anlatırım ona. Mesela bir hayvan... Duygularını cansızdan daha çok hisseder, insancıl yönü git gide gelişmekte, sen üzüldğünde o da üzülür sen sevindiğin de o da sevinir. Tek problem karşılıklı konuşamamak ama ne demek istediğini az da olsa hissettirir sana. Artık insanlık kalmadı... İnsanlar hayvanlaşmaya hayvanlar insanlaşmaya başladı. Böyleleri yanında olacağına hiç olmasın emin ol daha mutlu olursun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sen kendinden baska herkese suc buluyorsun valla, bir yerlerde hata yapiyorsun ve algilamiyorsun neden. Tanridan bile nefret etmek demekdir, herkesden nefret edip de sonra neden diye sorma. Birazda sucu kendinde bul

1|0
    0|0
    • suc zaten bende karsimdaki kurdugum iletisimi beğenmiyor. tanridan nefret etme olayi ilkokulda basladi cunku o zaman bile hic arkadasim yoktu kimse beni oyununa almiyor sevmiyordu bende her eve gelisimde aglardim namaz kilar dua ederdim ama hic sonuc alamadim namaz kilan insan iyi insandir sevilirr dediler hic oyle olmadi bunlar ondan nefret etmemi tetikledi.

• demek ki sende itici bir sey var, bileti tanriya kesmissin hemende ne tuhaf bir yaklasim tarzin var ya. Oh ne guzel her problemde tanriya donelim, olmayinca nefret edelim. Sen kendine odaklansan daha samimi olursun, kendini cozunce gerisi gelir

• farkli yollari dene, mesela benim bir kedim var. sende edinebilirsin?

1|0
    0|0
    • evet 2 adet kedim var ama bu sorunun bir çözümü degil gibi geliyor..

• arkadasim denedim farkli ortamlarda bulundum ama kimse sevmedi diyorum

• bir sey soyleyim mi, bu cevabindan sonra normal gibi geldi boyle olmasi. sana yardimci olmaya calisan birine küstahca boyle bir sey yazman ne kadar ironik. esen kal gizli kullanici

• gizliden cikmakla bir adim dogru tarafa atmis olursun

0|0
    0|0
  • allah yardım etsin benimde hiç arkadaşım yok benide hep kullanıp kenara attılar ama hırs yaptım sosyal ortama girdim Şu an milleti kullanıyorum özür dileyip birdaha kullanıyorum sonra basıyorum tekmeyi acıma duygumu aldılar elimden merhametliydim onu aldılar

0|0
    0|0
  • Kitapları da sev.

0|0
    0|0
  • yardımcı olmak isterim özele de gelebilirsin

0|0
    0|0
  • 😕😕😕allah yardimcin olsun ablacim

0|0
    0|0
  • sen kız arkadaşın olmadığından mı yakınıyorsun yoksa sevgilin olmadığından mı

0|0
    0|0
    • sevgiliye ihtiyacim yok kiz arkadasim yok. soyle dusun is yerinde 4 kisiyiz herkes hepberaber bir yere gidiyoe ama beni davet etmiyorlar mesela en kisa ornek sevilmiyorim

• amaan boşver yaa bn de snn gibiyim.60 kişi var benim iş yerinde herkes 4 5 kişilik gruplar kurdu ben free takılıyom valla ister çağırsınlar ister çağırmasınlar hiç umrumda değil. bn keyfime bakarım sen de öyle yap takma boşver.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bak emin ol ki sen de hiç bir sıkıntı yok
    Ben yalnız bir insanım daha doğrusu kendi kendime yetebilen bir insanım özgürlüğüm elimde olduğu müddetçe de hep kendi kararlarımı kendim veririm bunu ben istiyorum çünkü insanları hayatına çok dahil edersen onlar da sınırını bilmez sana demiyorum ki böyle devam et hayır kısmet olacağı Zaman hayatına biri girer ama Sakın diyorum sakın ona dertlerini tasalarını anlatma o günü kurtarmaya bak yeter çünkü samimiyet değil çıkar devri

1|0
    0|0
  • Ağır ergensin.

0|0
    0|0
  • Kimseyi takma

0|0
    0|0
Yükleniyor...