Saf, çekingen, sessiz kız?

Safliktn ve cekingenlikten nasil kurtulunur? universite 3. Siniftayim ve hala hicbi erkekle hic muhabbetimiz yok ne onlar gelip konusuyor ne ben yuzume bile bakmiyorlar. Biraz cirkinlikte var sanirim. zaten cirkin olduğum icin utangacim. Kebanlikta hafif var galiba. Ozguvensiz e sayilirim ezik miyim lan ben bana ne onerirsiniz acil yardim

1|0
520

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kurtulamaz sın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Onun da sevişip sarılmaya hakkı var. Biri öpsün şunu

0|0
    0|0
  • kendini kapatıp insanlara saldırma iletişim kur çevrendeki insanlarla ve kendine ne fazla ne eksik güven

0|1
    0|0
  • bir erkek tarafından beğenilmeye ihtiyaçın var acilen özgüven yüklenmeli

0|0
    0|0
  • Seni Kabul Eden oldigun gibi Kabul eder. sana cirkin diyeninde pisirik vs diyeninde taaaaaa... anladim SEN onu😊

0|0
    0|0
  • tatlı kızsın sen :D

0|0
    0|0
  • vlla saf gibi çekingen sessiz kızlar samanın altından suyu götürür tanga giyse belli etmez s+kilse s+kilmedim der gezer benim gözümde hiç birşey onlar

0|0
    0|0
  • Kurtulma! Zaten birisi çıkacak ona karşı birden aslan, Saf iken çakal kesiliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Benim erkek versiyonnum gibi :D

0|0
    0|0
  • Problem nedir gardaş

0|0
    0|0
  • Çirkin insan yoktur eminim sende değilsindir öneriyi millette değil bence kendi içinde bulman gerek

0|0
    0|0
  • kitap oku kişisel gelişim kitapları bı kac tavsıyem var sonra evde bagırarak sarkı soyle

0|0
    0|0
  • en güzel kız tipi seni ki üzülme :) özele gel bakim sen ;)

0|0
    0|0
  • Önce kendine güvenmeye basla sonra dış görünüşünü değiştirmeye baslarsin

0|0
    0|0
  • hangı unude okuyon hayat dersı verelım acılıs kapalım kutlama yapalım

0|0
    0|0
  • Hahahaha yaw alemsin

0|0
    0|0
  • Arkadaşların ile sosyal ortamlarda sık sık bulunmaya çalış zamanla atlatırsın

0|0
    0|0
  • merhaba kadın versyonum :)

0|0
    0|0
  • kendin gibi birilerini sev mesela ben :D

0|0
    0|0
  • vur demeden öldürmüşsün sen kendini ya :D

0|0
    0|0
    • Dimi ama oylee tavsiye istiyorum cikmazdayim:D ciddiye al lutfen

• Cok kotu bir durum gercekten bazen diyorum ki guzel bir kiz olsaydin hersey cok guzel olcakti

• sandığın kadar çirkin değilsindir belki sana göre çirkin ona göre dünya güzeli olabilir.

Kızlar Ne Diyor 4

• hahah ya güldürdün

0|0
    0|0
  • Böyle kal bence erkeklerle konuşunca ne olacak sanki nasılsa bir gün evleneceksin çekingen uslu kız arayan erkek olacak elbette

0|0
    0|0
  • çirkinliği çok sorun etme valla ne tipler ne tipleri götürüyo

0|0
    0|0
  • biraz aş kendini kızım hadi güven

0|0
    0|0
Yükleniyor...