Bu saatde 20 lira mı "çaldılar" mı? Sizede gelebilirler.. Siz olsaniz benim yerimde, ne yapardiniz?

Saat 00.20 veya buçukdaydı, kapi caldi bismillah dedim ne oluyor. Yan binadan oldugunu soyleyen bir kiz cikdi, arkadasinin saglik problemi oldugunu hastahane vs icin yol parasi ilac bilmem ne icin 20-25 lira istedi, kimseyi bulamadigini ve ogrenci oldugunu izah etti. Insan sarrafi degilim tabi bakdim, eli ayagi titriyor gibi filan annemi uyandirdim. Onada biraz anlatti, yirmi lira para verdim. Cekip gitti, sonradan dusundum ki sanirim kizin soyledikleri celiskiliydi. Annem sagolsun ambulans dedi, bende tabi kafam dank etti bir yerden filan yorum okumusdum hemen aklima geldi, ambulans beles bunlar ne yapmaya calisiyor. Bende ayam ustu bir kac sorguya cekdim ama tabi yine inandik. Kiz da ambulans cagirmak ismedigini belirtmisdi..
Sasiriyor insan, bu tur seylerde neler yapmali ki? Versen bir dert vermesen bir dert. El insaf bu saatde kapi kapi dolasip boyle yapsa dunyanin parasini kazanir. Hep de bize denk gelir bu tur seyler :)
Insallah baska bisey olmaz.
Siz olsaniz kapiniza gelse boyle birisi naparsiniz?

0|0
34

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...