Bu saatde 20 lira mı "çaldılar" mı? Sizede gelebilirler.. Siz olsaniz benim yerimde, ne yapardiniz?

Saat 00.20 veya buçukdaydı, kapi caldi bismillah dedim ne oluyor. Yan binadan oldugunu soyleyen bir kiz cikdi, arkadasinin saglik problemi oldugunu hastahane vs icin yol parasi ilac bilmem ne icin 20-25 lira istedi, kimseyi bulamadigini ve ogrenci oldugunu izah etti. Insan sarrafi degilim tabi bakdim, eli ayagi titriyor gibi filan annemi uyandirdim. Onada biraz anlatti, yirmi lira para verdim. Cekip gitti, sonradan dusundum ki sanirim kizin soyledikleri celiskiliydi. Annem sagolsun ambulans dedi, bende tabi kafam dank etti bir yerden filan yorum okumusdum hemen aklima geldi, ambulans beles bunlar ne yapmaya calisiyor. Bende ayam ustu bir kac sorguya cekdim ama tabi yine inandik. Kiz da ambulans cagirmak ismedigini belirtmisdi..
Sasiriyor insan, bu tur seylerde neler yapmali ki? Versen bir dert vermesen bir dert. El insaf bu saatde kapi kapi dolasip boyle yapsa dunyanin parasini kazanir. Hep de bize denk gelir bu tur seyler :)
Insallah baska bisey olmaz.
Siz olsaniz kapiniza gelse boyle birisi naparsiniz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Sadakanız olsun, boşveer, ben vermez geri gönderirdim.

0|0
    0|0
    • Tabi ki de oyle, diyecek laf yok. Ama ya bir tuhaf oldum, simdi kandirildigima degilde baska ne biliyim seylerde yapabilirdi. Veya yapar mi, bu ne cesaret acikcasi tuhafima gitti olay :/

En İyi Erkek Görüşü

• Kovarim para isteyeni. Istiyorsa ambulansi arayabilirim, yemek su veya ilac verebilirim.

0|0
    0|0
    • Nasil kovucaksin ki, anlayamiyorsun ilk bakista? Hadi gercekden dogruysa diyosum

• Gercekden yaparsin bu kadar detayli yani :) Iyiymis, daha once basina geldimi boyle

• Para isteyen olmadida yardim isteyen olmustu.

Kızlar Ne Diyor 2

• soguk su iç sen

0|0
    0|0
    • Ictim, sen olsan napardin? Basina geldimi hic

• :D vayy bee guzelmis senin ki de. Ama bu bir bahane degil sanki hic mi paran yok

• ben o saatte kapı açmam en fazla ambulansı ararım ambulansı aratmıyorsa sorun var demektir sonraki iş ise polisi aramak olurdu

• Sadakan olsun boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadası psikolojik bir problemden dolayı kendini yaralamış falan olabilir. etrafta tanıdıkları da olabilir o yüzden ambulans istememişlerdir. olabilecek şeyler bunlar.

0|0
    0|0
    • Bak sende guzel dusundun ama tongaya dustun, tanidiklari olsa onlardan isterler parayi neden baska kapilari calsin ki. Olabilir ama pek olurlu gibi olmadi.

• yahu tanıdıgı öğrenmesin diye zaten ambulans istemiyorlar

• Yok abi dolandiriciydi ya insallah degildir paradan ziyade olay tuhaf hissettirdi beni eger dolandiriciysa

• monopoly parası ver yarı sevap yarı günah başa baş fit

0|0
    0|0
  • Nakit taşımıyorum. Tüm alışverişimi kredi kartı ile yapıyorum. kısacası devir kötü kolla gözü

0|0
    0|0
Yükleniyor...