Sizden Anne Baba Olur Mu? ve Çocuk Düşünüyormusunuz?

Şahsen bil hassa ve fil hakika benden baba olmaz, zaten çocuk ruhlu biriyim. henüz ruhum büyüyemedi. bakmayın bedenim 23, ruhum daha 14-15. düşündüm'de benden baba olmaz, çünkü o potansiyel bende yok, sorumlulukların altından kalkabilirim, ama çok ağır bir sorumluluksa bunu baştan düşünmem gerekebilir. evlenme işide zor zaten. henüz onada hazır değilim. daha gencim ya ne evlenmesi, 18 yaşında evlenen, erken yaşlanan insanlar biliyorum ben, 18 ama 25 gibi gösteriyor? o kadar yaşlandırmış dertler tasalar problemler. ayıca kısıtlanmaya gelemem, özgürlüğüme acayip düşkünüm. yok olmaz...

Ben çocuk işine yokum. peki siz çocuk düşünüyormusunuz, ve sizden anne baba olur mu?

• Benden anne/baba olur
    26% (5)50% (2)30% (7)Oy Ver
  • Çokta güzel iyi olur
    58% (11)0% (0)48% (11)Oy Ver
  • Döverimde severimde
    5% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Bende düşünmüyorum. tamam iyi güzel ama masraf be arkadaş! bazen bezdirir hayatımızdan bizi...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Biz düşünüyoruz, gel senide büyütelim?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Düşümek şuraya dursun, evlenmek bile istemiyorum one öyle be? özgürlüğüme düşkünüm ben. ben = özgürlük.
    0% (0)25% (1)4% (1)Oy Ver
  • Bırakın bu işleri devlet su işleri...
    11% (2)25% (1)14% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Evlilik kısıtlanmak ya da yaşlanmak, omuzlarına acayip yük binmesi falan değil. Ne yazık ki en çok gördüğümüz durum bu ama bu kişilerden ötürü. İki uygun kişi birbirini bulup düzgün anlaşabildikleri sürece tüm problemler ortadan kalkar. Bu kadar büyütme gözünde evliliği. Yanlış süren evlilikleri kendine röper alma.

0|0
    0|0
    • Çocuk büyük sorumluluk ama, ona sonuna kadar katılıyorum. Gerçekten iyi düşünülmesi gereken bişey. Önüne gelen çocuk yapmamalı.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu yaşımda olmaz. Ama genel olarak iyi yetistirebilecegimi düşünüyorum, elimden geldiğince tabi.

0|0
    0|0
  • süper olur hemde.

0|0
    0|0
  • Çok da güzel olur :)

0|0
    0|0
  • Isterim tabii bence benden çok güzel bir anne olur

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir anne olabilirim