Hiç tanımadığınız bir insana içinizi döktünüz mü?

Bazen insanın hiç tanımadığı, bilmediği, belki bir daha hiç karşılaşmayacağı birine içini dökmek ona en iyi gelebilecek şeydir. Siz yaptınız mı hiç?

0|1
20|37

En İyi Erkek Görüşü

• Cok iyi tanımasam da dün gece birine döktüm iyi geldi 😁

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Ben doktora döktüm ama psikiyatr değildi. Sonra pişman oldum. Yinede söylediği cümleler fikirlerimi değiştirdi.

İçinizi dökmek ilaç kullanmak gibidir, hastalığınızı tedavi edebilir anak beraberinde çeşitli yan etkileri de sunabilir. Çok ihtiyacınız varsa en azında sizi tanıyan insanlarla konuşun çünkü sizi tanımayan insanların önyargı geliştirme potansiyeli çok olası bir durum.

1|0
    0|0
  • Döktüm tabi yol ortasında kız arkadaşımla tartışır iken onun gitmesiyle arkadan seslenen birisi bir oldu ve o gün yedi kat yabancı adamla dertleştim geçmiş işte ders çıkarırsan herşey toz şeker belli bir seviyeden sonra.

1|0
    0|0
  • Bir defa yaptım. Yolda görsem tanımam bile adamı. Bir daha gelsin bir daha yaparım ama o tanımadığım adamı bulamıyorum işte. Başka bir ''tanımadıkla'' konuşamıyorum sdfsd

haşırt.

1|0
    0|0
  • Hayır tanımadığım kimseyle konuşmam

1|0
    0|0
  • Tanımadığına içini dökmek tanıdığına dökmekten iyidir. Çünkü tanıdığının gidip başkasına anlatması korkusu içinde hep olur güvenemezsin. O yüzden bilmediğin görmediğin ve tanımadığın bir insanla dertleşmek her zaman iyi gelmiştir bana.

1|0
    0|0
  • Çok tanımadığım birine döktüm tüm içimi gerçekten etkisi iyi

1|0
    0|0
  • ayyaş biri iğrenç ağız kokusuyla otobüs seferimi berbat etmişti

bütün mesele oğlu para istemiş okuyomuş gönderememiş

ülen gavvat meyhane parasını oğluna göndersen özel üni de okurdu be

1|0
    0|0
  • Döktüm bir ara barmenlik yaptim ozaman musterilerle cok konusuyoduk alkol kafasi 😂😂

1|0
    0|0
  • ben utangacım kimseye birşeyimi söyleyemem ya düğümlenirim :D

1|0
    0|0
  • Dökmedim.

1|0
    0|0
  • Yapiyorum.

1|0
    0|0
  • Evet defalarca

1|0
    0|0
  • haberlerde gördüm 2 tane üniversiteli arkadaşımız 1 TL ye dert dinlenir diye sokakta oturmuşlar :)

1|0
    0|0
    • ahah mantıklı :D

• bence gayet haklılar :) insan gerçekten bazen hiç tanımadığı birine anlatıp fikir almak isteyebiliyo

• hiç tanımadığım birisinden fikir almak değil de fikir vermek bazen bana da iyi geliyor :)

• 1 liraya dert dinleyen kizlar vardı ama ben tanımadığıma dertleşmem.

1|0
    0|0
  • dökmüşümdür illaki.. en azından daha objektif ve önyargısız şekilde dinleyenler olmuştur. yakından tanıyanlara bazı şeyler çekilmezmiş gibi geliyor bir şey anlatamıyorsunuz..

0|0
    0|0
  • Derdimi yakınlarıma dahi anlatamam. Nemr lazım belki derdim onu üzer felan..

0|0
    0|0
  • Burda çok oldu 😊

1|0
    0|0
  • Benim genellikle yaptığım birşey bu ve çok iyi geliyor bana :)

1|0
    0|0
  • Hayır ama en çok istediğim şey..
    En iyi sırdaş bir yabancıdır kendine. Çünkü bir yabancıya sırlarını söylemek sırrı olmayan bir aynaya bakmak demektir..

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle çok doğru yıllar önce yaşadım o duyguyu sevgilimle çok şiddetli kavga ettim ve face de okey oynuyorum gelene geçene bulasi yorum hatta dert i mi anlamadan önce kufurlestik arkadaşla ve bana çok iyi gelmişti kimseye anlatamayacagim çok şey konuştuk öyle konuda kavga ettiğimiz de sevgilime bana ahmet de diyorum çocuğun adı Ahmetli hiç unutmam

0|0
    0|0
  • Kimseye içimi dökmem. Tanısam dahi

0|0
    0|0
  • Döktüm. İçti kana kana.

0|0
    0|0
  • Yapmadım galiba hatırlamıyorum :))

0|0
    0|0
  • dökmedim

0|0
    0|0
  • Dökmedim

0|0
    0|0
  • tanıdıkların dinlediğini sağa sola yayar, riskli yani, duvara anlat daha iyi :)

0|0
    0|0
  • İçimi dökme konusunda pek iyi değilimdir

0|0
    0|0
  • Hacmini bilmediğin bir kaba su doldurdun mu hiç? Dök dök cok zevkli oluyo taşiyo sonra likir likir...

0|0
    0|0
  • İnternet ortamı bunun için biçilmiş kaftan:)

0|0
    0|0
    • Bak çok doğru söyledin.

• Shahah😄 Sonu biraz bencilce oldu sanki

• Bizim insanımız için çok ta problem değil. Nasıl olsa içini döktüğü kişi sanaldan olunca karşıdaki yazanı robot zannediyor. bir güzel içini döker peşinden söver sonra engeli basar :Dd

• Kimseye guvenmiyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 20

• Hayır.

1|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • evet bazen istemeden oluyor

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İçimi yesinler. Dökmem incilerimi kimseye.

0|0
    0|0
  • Evet sanırım

0|0
    0|0
  • Evet özel numaradan birini arayarak yapmıştım bunu. İşin garip yanıysa telefonu kapatmadan dinlemesiydi, yalnızlık gerçekten zor.

0|0
    0|0
  • hiç yapmadımm

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Döktüm

0|0
    0|0
  • döktüm ama pek bir işe yaramadı

0|0
    0|0
  • kismen

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım

0|0
    0|0
  • Evet yaptım.

0|0
    0|0
  • döksem nolcak anlıcakmı beni :D öyle ml gibi dinlicek anca :D

0|0
    0|0
  • Ewet daha iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Hayır insanların empati yeteneği kendi gördüğü kadardır. Birde çözümsüz konuları anlatmak rahatlatmıyor beni.

0|0
    0|0
  • ben sanırım her önüme gelene açarım içimi bu yüzden pek sıcak bulurlar beni :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...