Amannnn Kapansam Ne Olacak Kapanmasam Ne Olacak Diyenlerden Misin?

Sorum hanım kardeşlerime. Siz de böyle mi diyorsunuz gerçekten. Şayet diyorsanız eğer ben bu konuda sizler gibi düşünmüyorum tam aksine düşündüğüm;

http://www.sunnetullah.com/?pnum=1597&pt=Han%C4%B1m+Karde%C5%9Flerime-01

2|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Nur suresi 31. ayetin muhatabı olarak kapaliyiz tabiki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Farz nedeniyle kapalıyız.

1|1
    0|0
  • degılım şükür

0|0
    0|0
  • Allah emretti nasıl kapanmayayım.

1|1
    0|0
    • Kareşinm sen böyle diyon iyi diyonda millet ulu orta zina yapıyor onu anlatıyor. Sitedeki nasılım sorularına vb diğer cinsel içerikli soruları görmüyormusun. Ne halden ne hale düştük. MNüslümanız ya

• En sinirlendiğim nokta bu. Olur ya şeytana uyarsın nefsine uyarsın işlersin zina gibi büyük günahı. Ama bu marifet gibi anlatılmaz. Allah a anlatsınlarda tövbe etsinler hala şansları varken. 30 kişiyle yattım diyen koz gördüm burda. Nasılım sorularına da ayrı sinirleniyorum

• Kapanmayı düşünmdm hiç ama düşünrsemde böyle saçma bşy geçmez aklmdan. doğru söylysn ayrıca. çevrem bunun örnekleriyle dolu bir kapnylr bir açlyr ya dertnz ne? kapanma moda olmş😕

1|0
    0|0
    • İşte bende buna karşıyım. Yani farz olarak değil tarz oalrak görüyorlar. Halkın kınamasından dolayı Hakk'ın emrinden yüz çeviriyorlar. Hak diyor kapan halk diyor açıl. Hakkı ikinci plana atıpda Halkı birinci plana almak ahmaklığın ta kendisi deği mi?

• Evet kesinlikle öyle.

• Böyle demiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...