Evlilik programları Yayından Kaldırılsın Mı?

Kurgu olduklarini Ve Rezil Sahnelerinde yasandigini hep goruyoruz. Sizce de Reyting ve Maddi kaygilar icin Kurgulanmis Turk aile yapisini Olumsuz etkileyebilecek Evlendirme Gorunumlu Yoldan cikmis programlar degil mi sizce de? Kaldirilmasi iyi olmaz miydi size gore?

0|3
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence artık Güldür Güldür Show gibi olmalı :D
    Çok gülüyorum onlara yas ahahaha :-D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi olur, hepsi yayından kaldırılmalı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yayından kaldırılmalı. hepsi komple.

1|0
    0|0
  • Ülkemizde yayımcılıkla ilgili olarak belli sınırlamalar var. Kaldırılması gerekirse zaten kaldırılır. Bana halkın güvenl

0|0
    0|0
  • Kaldırılsın hep rol yapıyorlar saçma sapan kısıleri Oray'a çıkarıyorlar bilerek Reyting için yaslı. Adamları kadınları maymun edıyorlar nerde ağır ozurlu mal var reytıng için tv çıkarıyorlar ayrıca cocuk genclerın ahlaklarını bozuyor bu evlılık programları.

1|0
    0|0
  • şimdiye kadar kalkmadığı hata

1|1
    0|0
  • Evet kaldirilsim

1|0
    0|0
  • ona sen karar veremezsin izleyici karar verir

0|0
    0|0
  • Hayır kaldırılmasın. Moralim bozuk olup karamsarliga düştüğüm zaman açıp onlara bakıyorum ve halim onlar gibi olmadığı icin allaha birkez daha sukrediyorum.

1|0
    0|0
  • aynen kaldırılsın yani

1|0
    0|0
  • Öyle ya bencede kaldırılsın saçma sapan işler

1|0
    0|0
  • bu onların seçimleri, orada mutluluğu arayanlar için bu kararı biz veremeyiz.. eğer evleneceklerine inanıyorlarsa sorun olmamalı bu

0|0
    0|0
    • Rezaletler de araya karistirilmaya tum siddeti ile devam etsin oyleyse.. onlarda es bulayim derken Yutkunduklari Sagliksiz ortamdan verim alsinlar Genele bakinca Amac bundan coktan cikti

• e onlarda olmasin ki :)) ben pozitif seyleri izliyorum misal.

• Kalksın tabi ya rezillik, iğrençlik, basitlik, seviyesizlik..

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle kaldırılsın.

0|0
    0|0
  • Evet esra erol gibi yeteneksizlerde çıkmasınlar ekrana

0|0
    0|0
  • kaldirilsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kesinlikle kaldırılmalı, hemen hemen her birey evliligin, cinselligin vs hayattaki en önemli sey oldugunu düsündürüyorlar insana. Dünya'da baska hic önemli olaylar yok ya !!

1|0
    0|0
  • evet kesinlikle insanların zamanlarını calmak ta bir suc bence

1|0
    0|0
  • yayından kaldırılması için yapabileceğimiz bişey var aslında, o da ilgi göstermeyip izlememek. ama cahil ve işsiz insan çok ve vakitlerini de bunları izleyerek harcıyorlar maalesef.

1|0
    0|0
  • bence bilimi sevdirecek programlar yapılsın milleti evliliğe adapte eden değil ama bunlar kalksa bu sefer sürekli dini programlar yaparlar sonra kadın spikerin haberini izlemek günah diye saçmalarlar

0|0
    0|0
    • kont arkadasim O donemin ask kitaplarini seviyorum bu arada.. bilim ilim. hepsi lazim. Sirf dini program da konmazdi Kadin kusagi Saglik ve din... İnsanlar eglenmek istiyo Bilim ve ilginc bilgiler bunlarda katilabilr..

• keşke... ama bizim ülke bilimden ilimden ve sanattan çok ırak , nsanlar daha evrim teorilerini dine bağlamaktan vazgeçmiolar

• Evet

0|0
    0|0
  • Ay insallah topuda kaldırılır

1|0
    0|0
  • Kesinlikle iyi olur. Kurtuluruz 😂😂

1|0
    0|0
  • Hayır ya Esra Erol kalsın. Vajinismus abla giderse hayatımdan bir şeyler eksilir benim 😄

0|0
    0|0
  • Kaldırılsın. hatta yasaklansın bu tarz programlar.

0|0
    0|0
  • Ah nevruz aaaahh o özgüvenden bende istiyorum😄 ordan bana 1 tarkan pls.

0|0
    0|0
Yükleniyor...