Insanlara yaranılır mi?

Hastanede refakatciyim annem rahatsiz oldugu icin yan tarafimizda seker hastasi bir kadın var öğle yemeği vakti gelmişti kadının kızı yemek alamamış refakatçi kartı olmadığı için bende üZüldüm garson benim akrabamdi konuştum aldim kiza yemek yedi. Refakatci kartinin nereden alincagini da tarif ettim. Sonra tsk ettiler bana. Kadın yikanacakmis bir yardım ette kızımla beni bir yıkayın dedi bende tamam dedim sonra geri vazgeçmiş bugün de ben dolasacaktm hastanenin bahcesnde kadının kızına dedim gel sende die annesinin ve benm israrimla geldi. Dolaştık geri girdik içeri akşamda acikmistim kantine gittik beraber tost yedik sonra iceri girdik kadın merak etmiş kizını başına bir iş gelir die sonra onların odaya girdik kadın kızına yatalim dedi. Kizi ne uyumasi dedi sonra annesiyle bakistilar Bende tabi salak değilim anladım hemen rahatsiz oldu kadin insanları anlamak zor ya

0|1
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Tskler

• kolya değil şeker hastası sinirler... bu açıdan da bakmak lazım siz gayet iyi niyetle yardım etmişsiniz insanlık için ama olmuyor demek ki her zaman

• Aynen napalim oldu bir kere

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...