Hayat kadınlarına sizlerde üzülüyor musunuz?

ben onları düşününce üzülüyorum bir şekilde o hayatı seçiyorlar ya da seçmek zorunda kalıyorlar
ama normalde yüzlerine dahi bakmayacakları adamlarla sırf paraları var diye birlikte olmak zorundalar
kadınların saygı duyduğu erkekle birlikte olmak ister normalde
Allah tez zamanda hidayete erdirirde kurtulur onlarda

1|1
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiye göre değişir, niceler varki kocaları tarafından satılmış, akrabası tarafından tecavüz edilmiş. cocuğu ile sokaklara atılmış, nicesi var ki paranın tadını alınca artık meslek edinmiş, iş mi yok etrafda 1300 tl ye bulaşıkcı temizlikci olan kadınlar nasıl namusla çalışıyor, nice leri varki günde 3-5 bin tl kazanan :) Hangisine üzüleceğini iyi seçmeli ayrıca pavyonda ki kadınlar güzel acındırır vole biter efkar hesabı fatura kabartır bizin garip adamlar çiftciler babalar da kıza acır hikayesine parayı bayılır gece sonu bir bakmış kurı sohbet haydaaa

0|0
    0|0
    • gitmezseniz ne para bayılırsınız ne de başka birşey olur

En İyi Kız Görüşü

• Kendine saygısı olmayana saygı duyulur mu?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• saçmalama niye üzüleyim intar etsin kardeşim hayat kadını olacağına. o pis kadınlar yüzünden kaç çocuk ezildi sen biliyor musun bune iğrenc bir soru

2|0
    0|0
  • Para ve lüx hayat uğruna isteyerek yapanlar var ve onlar bana göre tek kelime ile o. uspu..

Ama çaresizlikten (çaresizlik o. uspuluk değildir) yapanlar çok daha fazla ve kınamamak lazım kim ne yaşamıştır ne şartlarda oralara düşmüştür bilemeyiz..

Kimse tutupta babası dedesi yaşında, ağzı leş gibi kokan, aylarca bedenine su deymemiş, 1 haftadır aynı iç çamaşırını giyen birinin altında olmak istemez..

Zor ve çok yıpratıcı bir hayat..

0|0
    0|0
  • Bu işe bulaştılarsa birdaha kurtulamazlar. evlenemez bile.. evlendi çocuğu oldu. o çocuk büyüdü.. Anasının geçmişini bir öğrense katleder anasını..

0|0
    0|0
  • Çok örneği var sokaklarda kagit toplayanindan sabahdan akşama başkasının işini yapan ama emegiyle namusyla para kazanan helal yiyen bayanlar çalışan her türlü bir parca ekmek bulur düşüncesindeyim kendini satan vücuduyla para kazanana ne üzülür nede saygı duyarım

1|0
    0|0
  • Zorla yapanlara diyecek bişeyim yok
    Fakat çogu paranin esiri, bu ortada,
    Ne diyelim ki. Allah geride kalan kadinlara hidayet versin

1|0
    0|0
  • Gerçekten üzülüyormusun?

0|0
    0|0
  • Sevişmek parayla olur mu la öyle iş mi olur o kadinlar da zamanında doğru. yetistirlse ve baskı yemrseydi bu yola girmezlerdi insan istedigyle sevismek gülmekten sonra en büyük devrimci eylemdir

1|0
    0|0
  • nie üzüleyim ki benim 1 yılda kazandığımı o 1 ayda kazanıyooo seçim değil o kolay para kazanma sadecee

0|0
    0|0
  • Zorla bu isi yapanlara uzuluyorum.

0|0
    0|0
  • uzuluyom

0|0
    0|0
  • daha dun konustum uzuldum halinee

0|0
    0|0
  • Evet belki acıncak çok azda olsa vardır ama buzamanda acınacak durumda değiller cogunlugu kendi istekleriyle ordalar vücutlarını satmak kolayyına gelıyor onların istisnalar kaideyi bozmaz

0|0
    0|0
  • Üzülüyorum o yüzden gitmiyorum gitmek istemiyorum ama bazıları isteyerek yapıyor

0|0
    0|0
  • Seçmek zorunda kalanlar da var tabi zorunda kalanlar için çok üzücü birdurum şöyle üzücü birdurum düşünsene sevgilin var ve seninle yatan adamlar karşılaştın sevgilinin yanında çok kötü birşey :(

0|0
    0|0
  • Umurumda değil, namuslariyla çalışsınlar.

0|0
    0|0
  • tabii durumlari zor maalesef kimse istemez o durumu

0|0
    0|0
  • Bu işe rızaları dışında olanlara elbette acıyorum isteyerek yapanlara karşı nötr üm

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • kendi seçimi olmayanlara üzülürüm. neyse ki bu piyasaya katkı sağlamıyorum şimdilik elimden fazlası da gelmiyo bütün erkekler bunu yapsa yeter zaten talep 0sa bir süre sonra arz da biter.

0|0
    0|0
  • hayat kadınlıgını meslek olarak gormelerı cok sacma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiçbir kadın bu yola isteyerek gitmez. Neyine üzüleyim diyen erkeklere sesleniyorum. Adından belli değil mi HAYAT KADINI. Hayatın kadını. Hayatın onu böyle yaptığı kadın. Emin olun tekrar ediyorum hiçbir kadın isteyerek bunu yapmaz (istisnalar kaideyi bozmaz) Ve evet kesinlikle ben de üzülüyorum çünkü onu böyle yapmaya hayat şartları toplum zorlamıştır.

0|0
    0|0
  • Hayır üzmüyorum onları dövesim geliyor. Banane lan seçme git simit sat bedenini satma te allahım bir de onlara mı üzülcem? masum olarak göstermeyin şunları

0|0
    0|0
  • Allah kurtarsın :(

0|0
    0|0
  • Seks işçiliğini tercih eden insanlar var ve bu işi büyük bir istekle yapıyorlar kimileri. Acımak iğrenç bir duygudur

1|0
    0|0
  • Genelleme yapamayız. Kiminin gercekten üzülünecek bir geçmişi vardır, kiminin yoktur. Sadece hayat kadinlarinda da degil, herkeste boyle. Bilemeyiz yani, ne yazilsa sacma olur.

0|0
    0|0
    • Ha aralarında bir fark kaldı, o farkda çok güzel oldu. herkesin hayatına kimse garışamaz. ha nasıl garışamaz. ben bu şekil giyinirim, bu bayan şu şekil giyinir. şu şekil giyinir... amma hiçkimse kimseye garışmaya bir hakkı yok. özgürlüğü bidir. aa başörtü kurban olduuum ya resullallah tan gelebilir amma lakin ki öyle değildir.

• Sonuçta hayat kadinini meydana getiren şey analarından insan değil de pip diye dışarı çıkan zuzular onlar talep olursa sektör yaratılır diyorum ben

0|0
    0|0
  • Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun inşallah

0|0
    0|0
  • Çoğu yetiştirme yurdundan oraya düşüyormuş. Çoğu kimsesiz yani. Devletin kimsesizlere ne kadar sahip çıktığı ortada.

1|0
    0|0
  • İsteyrrk yapan cok

0|0
    0|0
Yükleniyor...