Neden bu kadar vahşi insan var dünyada?

Yeni bir video izledim havai fişeği yakıp köpeğin önüne atıyorlar köpekte onu ağzına aliyor sahibine götürmek için 5sn sonra köpeğin ağzında patliyor ve köpek bağırarak kan kusuyor ve ölüyor Şu an bukadar şiddetin olduguna inanamiyorum o can cekişirkenki hali gözümün önünden gitmiyor keşke o videoyu izlemeseydim psikolojim bozuldu resmen birde utanmadan bu ani videoya aliyorlar neden bukadar vahşi insanalar ki yani onu yapmaktaki amacı ne acaba eline birsey gecmiyor Şu an sinirden titriyorum... umarim bunu yapanlarin hepsi can cekişerek geberir

0|1
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Vahşilik, insanın hayatta kalması için gerekli ilkel bir güdü. Artık pek işlevsel olmasa da içimizdeki sese karşı koyamıyoruz. Yasalar dizginleyemiyor bazen.

Mesela vahşet duygumuz olmasaydı o dediğini yapan insan görünümlü yaratıkları cezalandırmak istemezdik.

Misliyle karşılığını vermek istememiz de bizim vahşet duygumuzun ürünü..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• şu videonun linkini atta izleyelim..

0|0
    0|0
  • Böyle yaratıklar ölmeli.
    Oksijen israfı bunlar.

0|0
    0|0
  • maalesef kotuler cok, bu bence toplumun daha iyisi daha iyisi demesinden insanlar guc icin merhameti unutuyor

0|0
    0|0
  • Âyňen öyle g3b3rir hic suphen olmas8n

0|0
    0|0
  • dünya bu, her bok var burda.

0|0
    0|0
  • Onu yapanın götünün içine sokacaksın o havai fişekleri patladığında o köpeğinde ne hissettiğini anlar şerefsiz !

0|0
    0|0
  • Link atsana özelden merak ettim, Allah o zalimleri cezasını verir elbet

0|0
    0|0
  • bir de sahibi yapıyor demek ha bu bacım çocu

0|0
    0|0
  • Edenin bulacağını düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Anlatmasaydın keşke bea... :(

0|1
    0|0
  • İnsanlar kadar pis ve zararlı bir mahluk daha yok. O köpekten ne istemişler ya. İşte insan evladı kendisinden güçsüze acımasızca davranıyor. Ettiklerini çeksinler ne diyelim

0|0
    0|0
  • arada durup düşünüyorum. hayalim : bir terör örgütü kurmak ve canlılara, doğaya zarar veren insanlara cezasını vermek :( yazık ya :(

0|1
    0|0
  • Nasil insanlar bunlar ya. Insanmi bunlar ya 😔 kiyamam ya nasil aci cekmistir 😔😔😔

0|0
    0|0
  • aciz insanlar vicdan yok onlarda nasıl dayanabiliyolar bilmiyorum insanlıktan uzaklar

0|0
    0|0
Yükleniyor...