Eşcinsel bireyler hakkında?

Eşcinsel yani gay insanlar hakkında ki düşünceleriniz neler? Lütfen kaba ve saldırgan görüş paylaşmayın anında engeli basarım.. 😊

Güncellemeler:
Güncell
Güncel

0|1
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• hepsini çok seviyorum eşcinsel kardeşim var öz olmasada özden ötede öz olsa bukadar sevmem iyi insanlar Genel anlamda pis insanlar sapık sapkın insanlar fakat bir kesim var kimsenin bilmediği işte ben o kesimi seviyorum sapıkları değil adam gibi eşcinseller var yaşayan heterolar gibi işte ben o masum insanları seviyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla ben eşcinsellleri çok seviyorum hele gayleri çok seviyorum onlara kim laf atıyor sa o laflar onlara girsin

0|1
    0|0
  • Destekliyorum 🐣

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Görmezden geliyorum, iğrenç buluyorum.. Ama Sevmiyorsak saygısızlık yapmakta gerekmez.

0|1
    0|0
  • Seviliriz ayol :)

0|0
    0|0
  • sevmiyorum hepsi pis insanlar :( benim şu anki sevgilim ilkim ve sonzuum kalır inş fakat ben onu bulmak için çoooook emek verdim :) kısacası türkiyede güzel ahlaklı cinsel ilişki yaşamadan sadece benim gibi arkadaş arayan çok az eşcinsel var alayının allah cezasını verir inş ters dönerler türkiyedeki eşcinseller sadece ve sadece sexs için tanısıyolar günü birlik oda ben bir eşcinsel olarak bunu söylüyorum...

0|1
    0|0
Yükleniyor...