Babamı katletmek istiyorum?

ders çalışma baskısı yapıyor, kalk şu bilgisayarın başından felan diyor. ders çalışmazsan döverim tehditleri , bağırıp çağırmalar.. internet bağımlısıyım. istesemde kalkamıyorum başından. gözün ağrıyor diyor. ağrımıyor diyorum anlamıyor. benim canımı benden başka kimse hissedemez , benim bedenime kimse elini süremez , beyinsizliği yüzünden dövmek ile tehdit ediyor anca.. gerçi en sonunda elbet dayak yiyeceğim. gittim gizlice kollarımı jilet ile kestim. onun dövmesi bile az kalır bunun yanında... katletmek istiyorum artık gerçekten. okumayada hevesim kalmadı. birazdan yine kollarımı jiletle keseceğim. ne yapacağım ben arkadaşlar?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Troll soru deildir inşallah

2|0
    0|0
    • troll değilim.

• O zaman baban çok üzerine düşüyor belliki. üslubu hatalı bunu sana tatlı dille karşında oturarak anlatmalı. çünkü benim babamda bana çok karışıyordu resmen kendine düşman etti beni. bende çareyi avrupaya kaçmakla buldum ve Şu an çok rahatım. sanada tavsiye ederim ama kız başınlada nasıl yapıcaksınki zor iiş

En İyi Kız Görüşü

• Büyük ihtimal ergensin. Çok görülür bu vakalar ergenlik döneminde. Babanın bu şekil üstüne yürümesi yanlış olabilir ama internete girerek hedefine ulasamazsin. Okumazsan kocanin maaşına bakacaksin ömür boyu. Baban bunu istemiyor. Bırakın bu kollarimi kesicem ayaklarini kendinizi dizide mi zannediyorsunuz anasını satayim özenti olmayın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ergenus nortmamdianus sabsifişiz bormilleriana

1|0
    0|0
  • Sizde salaklık genetik galiba.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni Pitbull lar parçalara ayırsa zevkle izlerim

1|0
    0|0
  • yazıklar olsun senin gibi evlada. adam ders calismani istiyo nice babalar varki kizlarini okutmuyo. ne derdin varki kendini jiletliyosun aç mısın açikta misin? savaşta mısın ? kanser misin? yetim misin yoksa öksüz mü? ne derdin var söyle gerçekten bizde bilelim?

1|0
    0|0
Yükleniyor...