Erkekler neden egoist sizce?

Rus ve türk kızı diye dış görünüş yüzünden ayrımcılık yapıyorlar yetmezmiş gibi vay efendim türk kızları neden böyle.. ruslara davrandığınız gibi bize davransanız aslında kötü olmadığımızı anlayabilirsiniz.önce dönüp kendinizde hata arayın.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Rus kızlarının güzel olduğunu kim söylemiş?
    Soğuk nevaleler...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ayrımcılığa karşıyım ama benimde şöyle bir ayrımcılığım var. Kadın dediğin Temiz, masum, soyadına laf getirmeyen, edepli, oturmasını kalkmasını bilen, sadece özeline kendini özel hissettirendir. Ben Rus bayanların genelini düşündüğümde Kadın Göremiyorum?

2|0
    0|0
  • Saçmalıyorlar, bir millette kadın neyse erkek de odur. Fark yok.

Ruslara davrandığın gibi Türk'e davranamazsın ama tepkiler farklı.

Kendi milletin her zaman iyidir ama.

2|0
    0|0
  • sizin farkınız ne?=

1|0
    0|0
  • Ya su rus kizlari bir bitmedi ama neyse rus kiziyla kanlarini tasiyan turk kizlarini kiyaslayan erkekte suc

0|0
    0|0
  • Bende anlamıyorum arkadaş bu Rus kızlarında ne var bu kadar :D

0|0
    0|0
  • Her turlu genelleme ve ayrimciliga karsiyim aslolan iyi insan olmaktir kisi tabii ki kendi ailesini yani milletini sever sevmeli ama bu diger uluslardan ustunluk anlaminda degil. Her ulusun icinde iyi de kotu de insan var.

0|0
    0|0
  • Ruslara davrandığın gibi Türklere davranırsan ya sapık derler ya abaza.

0|0
    0|0
    • Genellemelerden kaçınalım.. ben öyle değilim.

• illaki istisnalar vardır. ya da zamanla değişmeler gelimeler vardır ama genellemeden bu soruyu cevaplamanın da bir yolu yok. ben bu kesin böyledir demiyorum benim görüşüm ve izlenimlerimin sonucu bu diyorum.

• Rus kızı kim köpek oluyomuş :D

0|0
    0|0
  • Egoistler olan kızlar

0|0
    0|0
  • onlar yuz bulamamis kekolar, kurban olsunlar tuek kizina

2|0
    0|0
  • esas egoist olan türk kızları. kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar. boyu 1.55 olan olup güzel olmayanı bile yakışıklı en az 1.80 erkek istiyor.

0|0
    0|0
  • Kulturundeki guzellikleri kaybetmis her kiz/erkek, mustehak oldugu kaprisi kendisi tercih eder.
    Bu nedenle artik bit pazarina asla nur yağmayacak kimse heveslenmesin

0|0
    0|0
  • bilmem ben böyle değilim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...