Tehdit ediliyorum ne yapcam?

yeni sevgili oldugum birisi vardı bir kaç ay sonra beni evine davet etti gittim odasında oturduk dizi izledik ve sonradan öpüşme oldu sevişmeye başladık. ertesi sabah beni sadece bu şekilde kullanmak için sevgili olduğunu öğrendim ve o evden kötü muammeleyle çıktım ben onu ALLAHA havale ettim duygularımla oynadığı icin ve daha yeni bugün öğrendim ki zaten bir sevgilisi varmış. bunu öğrenince rahat duramadım arkadasına yazdım sevgilisi olduğunu bildiğimin herhalde korktu ayırcam diye beni o gece odada ark teli varmış video çekmiş. oda zaten dagınık kçük bişeydi ben baya gezdim odayı hiçbişey yoktu beni ailene derim bu yaptıgını diye tehdit ediyor ne yapmalıyım

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• derse desin. Her insan hata yapabilir. Hiç muhatap olma. Tabi burda en önemli şey hemen ailenle bu durumu paylaşman ama bunu yapamayacaksan hiç muhatap olma. En iyisini yapmışsın. İntikam duygusuda besleme. Allah'a havale edeceksin. Uğraşmayacaksın. Hiç merak etme her kötülük cezasını bulur. Başka şeylere kanalize ol kafanı dağıt. Hiç birşey yapamaz. Gizli çekim ve özellikle ses kaydıda varsa başına büyük bela alır. Bir cumhuriyet başsavcılığına şikayete bakar.
    Esasında uğraşmak lazım ama sen kendini garantiye al. Umarım başka kızlarında başı yanmaz bu insanımsı yaratıktan...

1|0
    0|0
    • eminim ama onu telefonu başka oda da sarja takılıydı ben odaya girdiğimde baya kurcaladığım odasını ne var ne yok diye bişey yoktu. odaya ikimiz aynı anda girdik sonra o telefonunu aldı odadan ama çoktan olan olmuştu yanı bunlar boş tehdit ise ben ailme diyip onları üzmek istemiyorum

• ALLaha havale etmekten başka bir çarem çıkarım yokki. inşallah kötü bişey olmaz aileme gitmez bu :( yapılan her kötülükte allahım onların hakkından gelir

• Eig için çok teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 8

• Polise git, cezası ağır veya en azından öyle de

0|0
    0|0
  • Yorgan altında olsaydınız bisey olmazdı.

0|0
    0|0
  • cok safsin be kizim :/

0|0
    0|0
  • Şikayetci ol, 20 sene yesin akıllanır

0|0
    0|0
  • Savcılığa gidip suç duyurusunda buluncaksın. Muhtemelen o sıradada ölürsün. Pis kadın.

0|0
    0|0
    • ne alaka benim ne suçum var duygularıyla oynanan benim.

• bu devirde eve gitmeyen kız mı artık mecbur bırakıyosunuz çunku

• Ben şimdi seni davet etsem hemen gelecek misin yani bu mudur?

• Suç duyurusunda bulunacağını söyle...

0|0
    0|0
  • Klasik Türk kızısın

0|0
    0|0
  • Sende neden seks yaparsınki

0|0
    0|0
    • o zaten benim mallığım güvenmem onun acısı hala içimdeyken bide sevgilisi olduğunu öğrendim ve tehdit ediliyorum

• hayır kızlığımı vermedim

• Neyse sende polise gitmekle tehdit et hayatın biter de

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...