Neredeyse yaşadığım ya da tanıklık olduğum her olayı bazen bir film sahnesine benzetiyorum sizede böyle oluyor mu?

mesela yaklaşık bir iki gün önce trenle seyahat ediyordum, ineceği durağın anonsu geldi bende eşyalarımı aldım, kapının orada durdum sonra orta yaşlarda bir adam ile ufak (yaklaşık 7-8 yaşlarında) kızı ile trenin durmasını bekliyordu, adam beni görünce birden şaşırdı,öğrencimisin dedi eve dedim, neden sordun dedim birine benzetim dedi, kızına ballı gofretli helvalardan almıştı. ben arabaya binmeye giderken adam ile kızı mobilete bindi, yaklaşık bir 15 dk sonra baba ile kızını bir dürümcüde gördüm kızı yiyordu adam oturuyordu, kızıyla vakit geçiriyordu. bir den Aklıma büyük Üstat Kemal Sunalın Garip filmi geldi, tesadüftür ki gördüğüm adamında kızı sapsarı saçlı ve Garip filminde Kemal Sunalın kızını oynayan kızla baya bir benzerlik vardı. bu da böyle bir anımdı okuğun için teşekkürler.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yok be nerde keşke benzetsek :D

0|0
    0|0
    • benim çok dikkatimi çekti, ayrıca ilk defa babasıyla vakit geçiren bir kız gördüm Şu an.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...