Kapat

Anne baba arasındaki farklar nelerdir ✌ ?

Anne baba arasındaki farklar nelerdir ✌ ?

• Anneler çocuğunun hemen hemen tüm sırlarını bilir, babaysa her şeyi en son öğrenir.
    A seç
  • Anneler evladının taktığı renkli lensleri çocuğunu görür görmez fark eder, baba 3-5 yıl aynı evin içerisinde dolaşsanız da anlamaz.
    B seç
  • Anne bir ton laf söyler, sayar döker gocunmazsınız ama babanın bir lafı gözlerinizin dolmasına sebep olur.
    C seç
  • Annenin sorularına genelde cevap verilebilirken, baba emir cümleleri kurduğu için cevap vermek zordur.
    D seç
  • Anne evladını pataklayarak yani eliyle hissederek severken, baba içten içe dokunmadan sever.
    E seç
  • Annenizin sizi kahvaltı masasına 54682. çağrışında oturursunuz, babanızın bir kere seslenmesi masadaki yerinizi almanız için yeter.
    F seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Baba herşeyin farkında olan ama çaktırmayan, anne de saklayabildiğini sanan kişidir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bilmiyoruz anne baba sevgisi görmedik

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Seçim yapamadım, genel olarak hepsi diyorum. Fakat baba da eliyle sever bizde :)
    Nitekim kızlar babalarına daha düşkündür.

0|0
    0|0
  • Hepsi 😄

0|0
    0|0
  • Anne banada olur ama baba asla anne olamaz..

0|0
    0|0
  • d dedim :D

0|0
    0|0
  • annelik doğuştandir; babalık sonradan öğrenilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Anne ve baba arasında fark falan kuramam fark veya ayrıcalık kurmam için bir babaya sahip olmam lazım yaşamadığı için anne direk üstün benim gözümde o yüzden :)

0|0
    0|0
  • Tamamen Kişilikle alakalı ne babalar var anneden daha düşkün evladına ne anneler var babadan daha umursamazdır evladına

0|0
    0|0
  • Baba herseye ızın verır ana hıc bıseue kanks

0|0
    0|0
  • güzel paylaşım hoşuma kaçtı :)

0|0
    0|0
  • Babalar en son duyar

0|0
    0|0
  • Hepsi doğru.
    İstisnalar olabilir tabikide.

0|0
    0|0
  • Annenizin sizi kahvaltı masasına 54682. çağrışında oturursunuz, babanızın bir kere seslenmesi masadaki yerinizi almanız için yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...