Kayserili olan var mı?

arkadaşlar kayseride ev alırken nelere dikkat edilmeli? ben hastane de çalışıcam hangi semti tavsiye edersiniz? mevlana mahallesi uzak mı erciyes üniverste hastanesine?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ev alacaksan talas, anayurt, bahçelievler, yeni doğan ya da talas tokiden alabilirsin. miktar 200 ü geçerse köşk ya da yıldırım beyazıt tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • mevlana mahallesi nasıl talas mevlana mahallesi diye evler buldum. yakında gidicem bakmaya. hastaneye yakın olması lazım erciyes hastanesine.

• Aldın mı evi

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Mevlana otorafa biraz uzak gibi kayseride cok uzak kavrami yok ama tramvay hatti uzerinde oturmak daha iyi olur Talas bence daha mantikli derim.

0|0
    0|0
    • mevlana mahallesi de talasa bağlı geçiyor. orda evler daha uygun gibi. talas yenidoğan ve bahçelievler en yakın olan yerlermiş. aslında arabam var sadece biraz pratik yapıcam başlamadan önce. arabayla kaç dk sürer acaba

• ben ankarada yaşıyodum daha önce o yüzden zorluk çekmem gibi geliyor. inşallah kolay alışırım

• Inşallah

2 tane avm si var buyuk iste 1 2 tane gezmelik caddesi var. Aracin varsa canin sikilmaz yakin illere gidersin gezersin.

• Aaaaaaah kayseri dedin içim yandı
    Neresinde zelişşşş

0|0
    0|0
  • Çatısı olmasına :)

0|0
    0|0
  • Kayserililer cimri olur pazarlık şansın pek olmaz tek bildigim bu :D:D

0|0
    0|0
  • mevlana uzak sanki

0|0
    0|0
    • talas mevlana kocasinandaki değil. uzak mıdır yine

• maps dan erciyes uni hemen yani cikiyor google maps dan bak istersen

• evet 9 dk çıktı. melikgazi neresi tam olarak acaba bir de ona bakıyyim. ben maps i hiç kullanmıyodum çok sağol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...