Ailemi seviyorum lakin ayni ev içinde yapamiyorum. Onlardan uzakken hicbir sorunumuz yok. Care ayri ev mi?

Universiteyi onlarin yaninda okuyorum ama staj olsun erasmus olsun senede mutlaka 2-3 ay uzak kaldim. Ve inanin uzak kaldigimizda o kadar guzel ki hersey. Cooook anlasiyoruz. Lakin ayni ev içinde ben onlarla yapamiyorum, onlarsa benimle.

Onlari sevmiyor muyum? Asla boyle birsey soz konusu degil ama ayni ev içinde durdukca cok kiriyoruz birbirimizi.

Sizce care universite bitince ayri eve cikmak mi? Ama millet ne diyecek ayni sehirde ayri ev olayina... Yurtdisinda yasiyorum yani Turkiye'ye gelip calismayi bile dusunuyorum ki ailem birsey demez kaiyerim için.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• kariyerin için vatanından kopup türkiyeye gelme saçmalık olur

0|0
    0|0
    • avrupayi ne saniyorsunuz ki yani burada hersey toz pembe mi? tamam turkiye su an siyasi acidan cok zor gunlerde hele ki kurdum ben sen dusun. Ama turkiye'de gayet iyi yerlere gelecegimi dusunuyorum

• non saçmalamiyorum. benim iyi bir meslegim olacak. ayda 2 500 ile ise baslasam bana yeter. sevgilim var hayatimda deliler gibi sevdigim ama o daha ogrenci. okulu uzadi bir turlu bitiremiyor. 2 sene o da okulu bitirse birlikte yasar gideriz.

• la havle ya :D ok takılın ben evlenince 6 aylığına parise yerleşicem la :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Paran varsa ayrıl

0|0
    0|0
    • universite bitiyor ve kenarda yalnizca bin euro param var, turkiyede bir is bulsam yeni bir baslangic yapabilirim

• Erkenden yapsan daha iyi

• okulun bitmesini bekleyecegim mecbur

Yükleniyor...