Kalabalık içinde yalnız kaldım napıcam?

Ben sevgilimle konusmaya baslamadan 1 hafta once dayimi baba yarimi en iyi arkadasimi kaybetmistim. Dayimi kaybedeli 5 ay oldu biz 2 aydir sevgiliyiz. Etrafimda o kadar cok kisi var fakat herkes baskasiyla samimi kardeslerim annem en yakin arkadasim baskalariyla samimi olmaya basladi sevgilim bile sadece kendi istedigi zamanlarda benle gorusuyo. O kadar yalnizim ki insanlar karfrsleriyle sevgilileriyle biseyler paylasip vakit gecirir ne yazikki ben bunlari bile yapamiyorum. Onumde cok onemli sinavlarim tum dikkatim bu yalnizligima takiliyo. Dayim olsaydi bu kadar yalniz kalmiycagimida biliyorum onu bilmek zaten daha cok icimi acitiyo. Bu halden nasil cikip, kurtulabilirim? Yardim edin..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Inancin var mi bilmem ama Allah hep seninleyken bu düşüncede olman yanliş. Ebeden seni birakmayacak olan sadece Allah. Aciz yaratıkların varlığı ya da yokluğu seni üzmesin ;)

0|0
    0|0
    • İnancım var cok sukur haklısın bende oyle dusunuyorum ama mutlu, birlikte gezip duran insanların arasında tek kalmıslık hissi cok kotu etkiliyo beni. Yanımda tek Allahım var zaten

• Amiiiiin canım sen gercekten beni cook iyi hissettirdin dilerim Allah da senin sıkıntılarını böyle gidersin.❤❤tekrar saol 😘😘

• Amin ecmain canımmmm❤ her zaman yazabilirsin bana istersen :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Anlaşabileceğin sana değer veren birini bul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah sabır versin, ailenden birini kaybetmek çok kotu. Onune devam edeceksin, sende çık dolaş gez kafanı dağıtacak şeyler yap

0|0
    0|0
  • Sınavlara odaklan ne kadar kendinden bir parçayı dağıyırsan daha toparlayamazsın

0|0
    0|0
    • Elimde olmuyo ne yazikii ben de odaklanmayi cok istiyorum ama...

• EE o zaman emin ol daha dağıtırdı kendini zan aleyhine işliyor

Yükleniyor...