Yalnızlığını nasıl tarif edersiniz?

Alacakaranlığım, varla yok arası.
Zindandan hallice, kibirli yalnızlığım...

0|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık gece uykudan uyandığında susadiginda bir bardak su verenin olmayandir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birden aklıma geldi. Şimdi ben bir elmayım. Elmanın kabuğunu da ailemiz akrabalarınız ve dostlarımız oluşturuyor. Elmayı soyunca vitamini gider. Vitamin burada aile oluyor. Nasıl vitamine ihtiyaç varsa ailemize akrabalarınıza dostlarımızı ihtiyacımız var. Eğer onlar giderse yalnız kalırız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yalnız halay bile çekilmiyor
    gifgalaksi.com/upload/sanat_tasarm_piksel49.gif

1|0
    0|0
  • Ben çok yalnızdım. Dağların arasındaki bir ova gibi yalnızdım. En derinde yok olmaya yüz tutmuş, adı bilinmeyen, bilinemeyecek olan bir gezegen gibi yalnızdım. Yalnızlık güzeldi, hoştu, yakışıklıydı. Yakışıklıydı bir Nazi subayı gibi, yakışıklıydı bir kadın kadar. Yalnızlık benimle sık sık konuşurdu, eski bir dost gibi, nasihat veren öğretmen gibi, kızan bir anne gibi. Tanrı yalnızdı, Dünya yalnızdı, ben yalnızdım. Ama dünya değildim, tanrı da değildim sadece bendim. Aslında ben de değildim. Ben, çoktan başkaları olmuştu. Bir parça geçmişim, bir parça da geleceğim deyip geçmişime karışmıştı ben. Ve ben her yerdeydim. Her bedende, her ruhta, her kalpte.

Ben güçlüydüm. Gücüme güç katacak başka herhangi bir iletken aramadım. Güçsüz değildim. Sadece bir parça yaralı, birkaç organı eksilmek üzere olan...

1|0
    0|0
  • Evdeki konuşmaların yankı yapıyorsa yalnızsındır :) yalnızlık güzeldir insan kendiyle arada baş başa kalmalı dertleşmeli kendiyle :)

1|0
    0|0
  • hastalandığında seni kurtaracak bir kap çorbayı bile bulamayışındır

1|0
    0|0
  • Sessiz

1|0
    0|0

• Uzun İnce Bir Yoldayım
    Gidiyorum Gündüz Gece
    Bilmiyorum Ne Haldeyim
    Gidiyorum Gündüz Gece

1|0
    0|0
  • Her yanımda insanlar, kalabalık sokaklar
    Ama tam değilim işte, hep eksik hayatım

1|0
    0|0
  • yorucu

1|0
    0|0
  • Nerede olmak istediğimi bilmiyorum. Belki de bu yüzden yanlızım

1|0
    0|0
  • gök yüzünde tek başına kalmış bir yıldız gibiyimm

1|0
    0|0
  • canım istediğinde yalnız canım istediğinde 3 4 hatun birden yaşam tarzı kesinlik taşımamalı yoksa sonu intihar.

ne anladın.. hiçbirşey.

0|0
    0|0
  • yalnız değilim şimdi yeni avım bir dişi daha geliyor yiyişecez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tik tak seslerini sayıyor hale gelebilmektir..

1|0
    0|0
  • Dünya

2|0
    0|0
  • Allah aşkını hissetmemek. bunun üzerine bir yalnızlık tanımam.

1|0
    0|0
Yükleniyor...