Neden yalnızlıktan kurtulamıyorum?

Aslında sorudan çok bir şey paylaşmak istiyorum. Ciddi anlamda yalnızım. O kadar kötüyüm ki ne yazacağımı bile kestiremiyorum açıkçası. Çevremde bir çok arkadaşım var hiçbir işe yaramayan dostum diyebileceğim ise hiç kimse yok. Anlamıyorum neden böyle olmak zorunda. Buraya yazarken kendimi ergen gibi hissetmiyorum değil ama gerçekten bu ergenlik değil başka bir şey. Tam diyorum şimdi oldu yalnız değilim bir sürü dostum var, sonra yine aynı şey. Anlatamıyorum o kadar çok canım yanıyor ki.. Yalnızlık üstüme yapışmış gibi doğarken yalnızlığa mahkum edilmişim gibi hissediyorum abartmıyorum gerçekten. Ya bu kadar yalnızlığı hak edecek ne yapmış olabilirim deliricem. Daha 19 yaşındayım isyan etmiyorum sadece merak ediyorum ben bu kadar yalnızlığı dışlanmışlığı hak edecek ne yapmış olabilirim?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• senin yaşlarındayken 1 kızla çıktım 1 hafta felan sürdü o da. kızın amacı farklıymış vsvs. yani yaş oldu 27 halen yok çok dert etme sadece nasip işleri bunlar.

0|0
    0|0
    • Ben sevgiliden bahsetmedim dosttan bahsettim yalnız

• anladım tam kavrayamıyorum şu an kusura bakma

• dost bulmak tamamen aynı örnekteki gibi şans ve nasiptir. ben kankamla lise2 ye giderken bir dost olduk aradan 12 yıl geçti hiç bıkmadık yani. peki neden lise1 de onu tanıyamadım da lise 2 de böyle başladı. işte arkadaşlık, dostluk, aşk buna benzer şekilde gelişiyor.

• bunu zaman zaman bende düşünüyorum. ama sorun yanında birinin olması değil. sorun seni anlayan birinin olması

0|0
    0|0
  • Olur oyle arada

0|0
    0|0
  • sevgiliye ihtiyacın var senin sevilmeye ihtiyacın var

0|0
    0|0
    • sevgiliyi de denedim bana dost lazım

• Neden arkadaş, dost olamıyorsunuz. Yani sence sorun sendemi, yaklaşımın nasıl, ya da onların yaklaşımını mı beğenmiyorsun?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum biraz soğuk biri olduğumu söylerler ama gerçekten tanıyanlar zaman geçtikçe çok sıcakkanlı olduğumu söyler insanlarda bıraktığım ilk izlenim yüzünden galiba ama yine de neden bu kadar önyargılı olmak zorundalar?

• Dürüst dost, arkadaş bulmak zor artık. Srn dürüst dost arkadaş ol yeter, birazcık kendinden ödün ver ama. Umarım sıkıntın en kısa zamanda biter

• Pek umudum yok ama sağol yine de

• Kendine kriterlerine uyan bir dost edin karşıcins olursa daha iyi olur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...