Nolur bana birşeyler söyleyin unutmam ve sakinleşmem için ne yapmalıyım?

Ne olduğumu bilmiyorum sanırım escinselim bir kızdan hoşlandım ve 1 yıldır söylemedim hep arkadaşça takıldık. Ben mezunum o liseli farklı şehirlerdeyiz. Yanına gittim özlemiştim. Eve geldiğimde çok düşündüm ve birşey yazdım daha sonra ona gönderdim her şeyi açıklayan bir yazıydı. Çok anlayışla karşıladı. olabilir falan dedi arkadaş kalmalıyız ama falan. sonra bir müddet konuşmayalım yazmıştı ve beni twitter'da engellemiş WhatsApp tan da engellemiş. O kadar üzüldüm ki kaç gündür ağlıyorum. Yaptığım şeyin sonu yok ben de biliyorum. Dua ediyorum ne olur geçsin diye. Böyle olmasını istemezdim. istemiyorum da. sizce ne yapmak istiyor. ben ne yapmalıyım sınavım var 2 hafta sonra ve iyice bacaklarım üstelik 2. Kez giricem sınava. Nolur bir nasihat verin. Kuran dinleyip ağlamaktan gözlerim şişti aileme de açamıyorum bu konuyu 😭😭😭

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Musluman ve eşcinsel vay anasini

1|0
    0|0
    • Neden olamaz mı :( kimseyle ilişki yaşamıyorum ki ama seviyorum ve imkansız olduğundan söyleyemiyorum çok boktan bir duygu. Ama en sonunda söyledim ve sanırım pişmanım 😔

• Anlıyorum bazen bazi seyleri icinde tutmali insan

Erkekler Ne Diyor 1

• o seni sutlamis hayatindan cikartmis bunu bil ve kabul et bence

1|0
    0|0
    • Saçmalama en iyi arkadaşıyım. Öyle birşey yapmaz. Ne güzel moral veriyon😕

• Sınavdan sonra beni arayıp nasıl geçti diye soracak. .. büyümek size iyi gelmemiş. .. haklısınız realist dusunmek lazim ama korkulacak birşey yapmadım ve inanıyorum tekrar konuşacağımıza. 3 hafta sonra yazarım sonucu 😏

• Buyumek kimseye iyi gelmez inan bana-realite herzaman kazanir

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikolojik olabilir, kızda haklı korkmuş olabilir bu durumdan kendine başka uğraşlar bulmayı dene

1|0
    0|0
Yükleniyor...