Hayat bu yaşta çok zor geliyor? +1 ?

hayat çok zor geliyor allaha şükür evim ailem ve sağlığım var ama ailem bana iyi davranmıyor sürekli tartışıyorum ve çoğunlukla ben haklı oluyorum. derslerim çalışmama rağmen giderek kötüleşiyor. arkadaşlarım tarafından kaç kere kazık yedim. aşk zaten sevdiğimsuratıma bile bakmıyor benim varlığım da yokluğumda onun için önemli değil. birşeyi de beceremiyorum. ya gerçekten her gece allaha dua ediyorum bir günahım varsa affet diye neden böyle herkes rahat rahat yaşarken benim böyle sorunlalrm çok kötü. ben kısaca yazdım ama bunların derinliğine inersek çıkamayız lütfen öneride bulunun

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Her kesin bir derdi sorunu vardır dertsiz insan yoktur. Sabırlı ol ve dua etmeye devam et ve mutlak bir gün her şey bitecek mutlu olacaksın

1|0
    0|0
  • belki sende bir sorun vardır bizler seni veya aileni tanımadan birşey söylersek afaki konuşmuş oluruz demi

1|0
    0|0
    • olabilir ama elimden gelen herşeyi yaptım sessiz sakin bir kızım kimseye birşey yapmıyorum o zaman herkes neden üstüme bu kadar geliyor

• yorumun için teşekkürler

• rica ederim ama ailenle iyi geçin herkes gider onlar kalır iyi gününde kötü günüde her zaman yanında olurlar sen ne kadar bunu hisetmesende

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...