Konuştuğum adam evliymiş. Nasıl davranmam gerekiyor?

Kesinlikle evli olduğunu bilmiyordum. Gerçi doğru mu değil mi onuda bilmiyorum fakat bir kadın benimle iletişime geçti. Eşi olduğu iddia ettiği adamın fotoğraflarını gösterdi.
Bilseydim gerçekten muhattap olmazdım. Uzak duracağım elbette. Benim yüzümden sorun oldu diye kendimi suçluyorum ama böyle birinin konuştuğu bir şeyler yaşadığı tek insan ben değilimdir diye düşünüyorum. Bu olaydan ona bahsetmeyeceğim ama kadınada destek olmak istiyorum. Ne yapabilirim? Yoksa uzak durmak en iyisi mi?

0|1
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• anında kapının önüne koyacaksın.. bu kadar.. lama cimi yok bunun.. vebali çok büyüktür.. kapının önüne koymak ne kelime.. anında sır olacaksın.. telefonunu faceini herşeyini değiştireceksin.. sana asla ulaşamayacak.. asla ikinci kadın olmayın.. tek olun bir erkek için her zaman.. sadece ve sadece siz olun.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• sil
    engelle
    bitsin bu iş

1|0
    0|0
  • bu kadın sevgilisi ya da eski sevgisi de olabilir. benim de manyak bir eski sevgili var böyle, yeni sevgililerime yapardı bunu. ama evli olduğuna kesin inandıysan bırak arama, kes ilişği, kadınla flan uğraşma yardım mardım edeyim diye. irtibatı kesmen en büyük yardım olur ona zaten.

1|0
    0|0
  • Uzak durmak en iyisi

1|0
    0|0
  • Sorumu bu?

1|0
    0|0
  • Heryerden engelle

1|0
    0|0
  • Kendini o adamın eşinin yerine koy gerisi gelir

1|0
    0|0
  • Hiç karışma artık, uzak durmak en iyisi, adam da yine yanaşırsa evli misin diye açık açık sorarsın

1|0
    0|0
  • O tip kizlar 20 50 tane erkekle yatakda kokusuyolar merak etme yeni kurbani sensin herhalde arani sogut pisman olmadan

1|0
    0|0
  • Bidaha bulaşma

1|0
    0|0
  • sakın devam etme piktir et gitsin karaktersiz

1|0
    0|0
  • Uzaklaş

1|0
    0|0
  • onca bekar varken sen git evliyi bul olacak iş mi

0|0
    0|0
  • Küfür edip kapat konuyu kanka

1|0
    0|0
  • Birak gitsin yuva yikan kotu kadin olursun

1|0
    0|0
  • Ben de evli kadınlarla konuşurken ayrı bir tarife yoktur hepsiyle aynı

0|0
    0|0
  • bunun cevabı sende gizli... biz ne dersek diyelim sen yine bildiğini yapacaksın... iyi düşünmelisin

0|0
    0|0
  • yürü git lan! diyebilirsin

0|0
    0|0
    • Ya ben eşine çok üzüldüm. Bilmiyordum gerçekten. Yine de suçlu hissediyorum. Ders vermem gerekiyormuş gibi hissediyorum.

• nerden tanıştın

0|0
    0|0
  • Sende evlen 😉

0|0
    0|0
  • Sokaktan mi topluyonuz laaa bu tipleri?

0|0
    0|0
  • adam seninle yatıp kakltıysa belki başından savmak için böyle bir oyun düzenlemişte olabilir?

0|0
    0|0
  • Konuşmayı kes o kadar karaktersiz olma bugün eşini aldatan yarı eşi sen olduğunda senide aldatacak

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun, Bisey olmaz :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kendini geri cek bosver

1|0
    0|0
  • Hemen bas geri, ne onunla nede o kadinla muhattap olma... Zararin neresinden dönersen kardir...

1|0
    0|0
  • Engelle gitsin. Başına iş alma knk.

1|0
    0|0
  • uzak dur tabi ki

1|0
    0|0
  • Adamin nufus cuzdanina bakmadan kimseye inanma

1|0
    0|0
  • Ben hep oyle insanlarin aldattigi kisinin kendisini aldatmasini ummusumdur.

1|0
    0|0
  • Ya bu evli erkekler neden şerefsiz?

0|0
    0|0
  • Bence tamamen uzak dur :) kadına da destek felan olma boşver sen önüne bak

0|0
    0|0
  • bence sıvama

0|0
    0|0
  • Davranm. Uzaklas