Engelli fakat çok yetenekli vatandaşlarımızı ekranlarda görmek ister miydiniz?

Ve bunun yanı sıra, sıkıcı olmadan sağlık sorunlarıyla ılgılı ılk yardım mudahaleleri anlatılsa falan fılan. Sonraa mesela engelli arkadaşlar arasında yarışma olsa hepsi yeteneklerini sergilese ve kazananın hayali neyse onu gerçekleştirse. Konuk olarak ünlü ve birçok şeyi başarmış engelli kişiler gelse falan. Yani tamamen toplumsal olarak engellileri daha iyi tanımaya sağlık konusunda daha fazla bilinçlenmeye ve engellileri topluma kazandırmak, başkalarının güçlenmesine katkı sağlamak amacıyla boyle bır program yapılsa izlenirmi sizce? Ve nasıl bir fikir. Görüşlerinizi paylaşırmısınız? En iyi görüş ve herkese +1 vericem. Tesekkurler

Güncellemeler:
Görüşlerinizi bekliyorum. Her birinizin yorumu çok değerli
hiçbir görüşünüz yok mu böyle hassas bir konuda?
güncell
güncelll:)
engelli arkadaşları televızyon programlarında daha sıklıkla grmek ıstemezmıydınız?

1|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bu idealinden vazgeçme güzel düşünüyorsun. Umarım başarılı olursun. :)

1|0
    0|0
    • Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim :)

• Rica ederim. İnsanlık adına yapılan her şeyi severim. :)

En İyi Kız Görüşü

• Çok yetenekli olmasına gerek b yok

Yeteneği yok diye de geri plana atilamaz
    Ama öyle yarışmalar var. Ama senin o taraflarda bezin yok sanırım.
    Yüzme el becerisi partiler basketbol voleybol gibi bir çok konu da yapılıyor.

1|0
    0|0
    • Bence burada soranın demek istediği ön planda ekranlarda sıkça gösterilmesi. Çünkü gösterilmediği sürece çocuklar onlara öcü gibi bakıyor.

• Engelli arkadaşlarımızdan yeteneklıler yarısırken ve onların hayat hıkayesınden noktalar verılırse dıger yanı bunu ızleyen vatandaslarımız ondan guc bularak bırseylerın ustesınden gelebılır. Yanı aynı fıkırde oldugumuzu dusunuyorum. Benı net olarak anlamamıstınız sanırım. Şimdi anlatabıldıysem ne mutlu. Tekrar tesekkurler dusuncelerınız ıcın :)

• @SiyahEjder teşekkür ederim görüşünüz için :)

Erkekler Ne Diyor 4

• ben kalp hastası engelliyim. bende engellilerin sadece tekerlekli sandalyeden ibaret olmadığının görülmesini isterim.

1|0
    0|0
    • Şuanda aklımda böyle bir proje var.4 yıl sonra icraate geçmek istiyorum. Anketler düzenlicem. Herkesin fikrini alıcam. Hastanelerde, sokaklarda. Burdada sizerin görüşünü almak istedim. Sizler için toplumumuz için gece gündüz bu projeyı geliştirip inşallah ENGELLERİ kaldırıcam. Tek başıma değil hep beraber. Benım değil hepimizin projesi olcak. Yorumunuz için teşekkürler :)

• Evet insanın kalbi sakat özürlü olmasın gerisi önemli değil

1|0
    0|0
  • Elbette isterim

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gayet güzel bir fikir nasıl herkes televizyonda bir şekilde yer alıyorsa onlarda almalı ki onlar bizden daha özel insanlar. Hem onları mutlu etmek hemde haklı bilinçlendirmek adına çok doğru bir fikir

1|0
    0|0
  • İsterim kesinlikle.. Onlarında hayalleri var , bunu isteyenleri ekranda görmek isterim :)

1|0
    0|0
    • Böyle bir projem var. Destekleriniz sayesinde inşallah 4 yıl sonra projemı ekranlara, ıcraate gecırıcem yorumunuz ıcın tesekkurler :)

• İsteriz tabi niye istemeyelim

1|0
    0|0
  • İsterim tabiki

1|0
    0|0
Yükleniyor...