Nasil bir tavır takınırdınız bu durumda?

Sehir disindan kuzenim geldi bizle oturup muhabbet etmek istemedigi belliydi yani sıkıldı bunaldi sürekli ama bu onun sımarik tavri onu cok pohpohluyolar ablalari falan oyle degil muhabbet ediyoz falan geldi cay içiyoruz sıkıldım deyip durdu falan vakit gecirmek istemedi resmen neyse gitti aradi kapatrken telefonu ablasina dedi ki zaten konuşmak istemiyodum dedi teli kapattm sandi bende duydum ve duyduğumu mesaj olarak yazdim öylemi dedim hic cevap bile vermedi aciklama da yapmadi iki gun sonra hic bisi olmamis gibi napiyon falan dedi bende soguk konustum anladi bence ama yine bisey demedi bende sormadim bile zaten samimiyetsizligini görüyodm ama her gun ariyodu ve yakiniz teyze kizi bende artik mesafe koydum ya insan bir aciklama yapar falan ne bilim uzerini mi kapatmaya çalıştı napti siz olsanız nasil davranırdınız artik konusasim gelmiyo zaten

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Konuşma sende salla gitsin

0|0
    0|0
    • Konuşmuyorum artik zaten yazarsa cevap veriyorum yakın akrabayiz mecbur mesafe koydum ama ama kardeşim kardeşim deyip böyle yapması sinir bozucu bunla ilgili tek bisi bile demedi

• İnsanları önemseme sinirlerini bozma, hele seni takmayanları hiç önemseme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...