Ateistler bir bakar mısınız?

bazen düşünüyorum bu aralar çokta ilgi duyuyorum sürekli paylaşımlarını okuyorum takip ediyorum ne biliym bazen çok mantıklı geliyolar.. özellikle bir yorum görmüştüm elalem bilinmeyen gezegenler arasında ki mesafeleri ölçüyo biz hala kiminle yatıp kalkıcağımıza kara veremedim ve bir dinin fanatikleri size yanlış geliyorsa siz de yanlış dindesinizdir gibi paylaşımları okuduktan sonra haksız da değil gibiler

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Aldığın nefesi sana veren var, seni bir damla sudan yaratan, dünya'ya üç tur attıracak kadar damarı senin vücuduna yerleştiren, gökteki rüzğarı harekete geçirip bulutlardan yağmur yapdıran, o gezehenleri bir düzen içinde yaratığ yörüngeye oturtan, hiç biri diğerine zarar vermeden kendi ekseninde dönmeye devam eden, güneşi bize yaklaştırmayan, o tatlı suyla denizi bir çizgiyle ortadan ayırıpkarışmasına engel olan... Saymaklabitmez bilim arıyorsan Kurana bak

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela islam

Bu ülkede yaşadığım için söylüyorum
    Cuma günleri ve ramazanda camii lerin dolması bana saçma geliyor..

Bence insanoglu işi düştüğünde din "e" sarılmamali

0|0
    0|0
    • Yanlış yapılan çok şey var. Ama bir kısım yüzünden İslam'ı suçlayamaz. Kafire kızıp ta oruç bozmak gibi saçma bir şey...

Kızlar Ne Diyor 2

• Arastir keke

0|0
    0|0
  • İki soruda şüpheye düşen bir imana sahipsiniz. Bence bir gözden geçirin kendinizi derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Astegmen yazdığı icin soyke diyeceğim tanki çalışmasını donanımını sen dıştan bakarak ankayamazsin sürmesini öğreten olmazsa savasmayi hedefi vurmayi bile bdceremezsin ki sana ancak tanki yapan adam anlatır bilen öğretir bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • kendi iç huzurunu hangi din ya da dinsizlikte buluyorsan onu yaşa kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...