Bu ikilemden nasıl çıkacağım?

Merhabalar hasta bir annem var babam yakin zamanda öldü. Annem için hiç sevmediğim bir şehire taşındım. Bulunduğum yer kirsehir 5 senedir burdayım. 17 sene Ankara da yaşadım. Doğup büyüdüğüm yerleri çok özlüyorum. Annem aslında hastalığını kendi kendine yarattı. Gezmeyi dolasmadi akrabalari icin ölür ama o kimsenin umrunda değil ona arkadaş. edinmesini çok söyledim ama başarılı olamadı. 5 senedir mutsuzum. Bir taraftan kızgınlık var bir taraftan merhamet. Bu küçük sehirin dar ve sig düşünceleri beni sinirlendirio ben 118 kiloyum buraya geldim arkadaş edinemedm evde oturdugum icin çünkü cok sacma bakis açısı var. Birlikte gezebilecegim kimse yok çok gezen kızlarda afedersiniz ahlaksız. tek basima disari cikinca korkuyorum ortalik kotulesti çünkü bunalimdayim psikolojim çok bozuldu artik Dayima burdan gitmek istediğimi söylesem çok kızacak biliyorum burda gecinemiyosunuz orda nasıl geçireceksiniz diyecek eminim bunu nasıl anlatacam böyle bir konu açtığımda onlara ters düşünce bana ağır tepkiler veriyorlar kavga çıkıyor

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen ne yapmak istiyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Çok kilo almışsın benim gibi 😊 benim de moralim çok bozuk. Bence aklındakileri sil. Sen arkadaş edin. Emin ol her yerde güzel bir şeyler vardır. Arkadaş edin.

0|1
    0|0
  • basın sag olsun uzuldum ınsanın alıstıgı yerlerden kopması zor tabı ama sevdıklerı yanında olunca bence her yer aynı olmalı bır ugrası ulmalısın bırde 118 kg cok deılmı bıraz?

0|0
    0|0
    • Çok olduğunu bende biliyorum ama bıkkınlık var yaşama sevincimi kaybettim gibi

• sen oyle zannedıyorsun dur kadeslerın sever annen sever daha ne bakkk ende sevdım senııı taaaa uzaklardan hayat guzel

• Kardeşim yok annemde beni düşünse zaten bu hale gelmezdik

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...