Hangi ülkede veya hangi Şehirde doğmak istersin?

Eğer şimdiki şehrinizde veya ülkenizde doğmuş olmasaydınız nerde doğmak isterdiniz?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• America sevginin kucaklaşmanın dürüstlüğün ve adaletin ülkesi americada sırf bir insan evleniyor diye devlet düğün hediyesi olarak eşe ve erkeğe silah kullanmayı serbest kılıyo okadar ince bir parlement sistemi olan bir ülkede tabiki yaşamayı isterdim america america america. özgürlüğün ve adaletin simgesi americada neden sokakda fakirler var söyliyim anaları babaarı fakir ya da uyusturucu kulandıkları için yani fabrika hatası suc america devletinde değil insanlarda america dürüst ce bakacak olursak dünyadaki en güzel ülke. insanları birbirine sıcak kanlı samimi ya americada polis arabası karda kalıyo diye zencilerin itişini izlesen nekadar tatlı insanlar olduklarını anlarsın orda insanlar suc işlemeye korkuyo çünkü polisde tam yetki var orda insanlar birbirlerini seviyo çünkü eşitlik var orda insanlar haksızlığa uğramıyor içi yanmıyor çünkü tam adalet var. orda insanlar ayrılmıyor çünkü sevgi var orda trafik yok çünkü düzen var orda herşey var. orda bir aşk var uzakda o aşk benim aşkımdır gitmesemde görmesemde americam sen benim herşeyimsin :) <3

0|1
    0|0
  • Farketmez. Türk şehirlerinden hepsi olur.

0|1
    0|0
  • Liechtenstein olabilirdi ama olmadı :(

0|1
    0|0
  • doğduğum şehiri ve yaşadığım ülkeyi seviyorum The is İstanbul :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...