Romantizm bize yanlış mı öğretildi?

Romantizm deyince aklınıza ne geliyor? Karanlık ortam ve yanan mum mu?

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım mum ışığında dayak yesek bile romantizmden sayacak kadar yanlış anlamışız olayı 😕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Romantizm gerçekten yüreğinle sevmektir. Sevdiğinin kendisini sonsuza kadar iyi ve mutlu hissetmesini sağlamaktır.
    Romantizm bıkmadan usanmadan ilgi göstermek, ince davranmak saygıdeğer bulmaktır.
    Romantizm mutluluğun veri tabanıdır. Bu alanı sürekli beslemek ve sevdiğine bu yaşamda cennette yaşatmaktır.
    Kısaca romantizm bir yaşam felsefesi ve yaşam tarzıdır, karakterdir...

1|0
    0|0
  • herkes tutturmuş bir romantizm.. yağmurda el ele yürümek yok bilmem ne? ama yağmurda yürüyünce hastalanınca çorbanı sevdiğin değil Annen yapar

1|0
    0|0
  • pratikte yemek, cicek, ve muzik/film aktivetelrinin arasinda cokca sikisip kalmis yaklasim.
    dans gibi super bir aktiviteye enjekte etmek biraz olsun kliselerden arindirip soluk aldirir.

"sıradan şeylere yüksek bir anlam, alışılmışa gizemli bir itibar, bilinene bilinmeyenin onurunu, sonluya sonsuz bir görünüm vererek romantikleştiriyorum." (novalis)

1|0
    0|0
  • bence romantizim birlikte oturup saatlerce konuşmamaktır
    yani aslında romantizm birlikte birşeyler yapmak bana göre keyif almak yaptıgından

1|0
    0|0
  • Youtube'da çok takip ettiğim - edilen bir blogger var. Onun bir lafını aklıma getirdi.

Bir erkeğin romantik olması ve kalbimi kazanması için özel günlerde beni hatırlaması, hediyeler alması veya çiçek alması gerekmez. Evimdeki çöpü atsın dışarıya veya birlikte yediğimiz yemeğin bulaşığını yıkasın benim için dünyadaki en romantik insandır.

Diye söylemişti. Haklı bence de. Ufak detaylarda gizlidir romantizm. Evi yakmaya gerek yok :D

0|0
    0|0
  • Hiç bişe aklıma gelmiyor açıkçası.

0|0
    0|0
  • İki mumla olmuyor bu işler...

İlgiyi kesmeyip ona dair ayrıntılara önem vermekte romantik olmak.. Temelinde değer vermek yatıyor..

1|0
    0|0
  • karanlık ortam ve yanan mum deyince aklıma 186 elektrik arıza geliyor benim. romantizm böyle birşey değil bundan ibaret değil.

0|0
    0|0
  • Avrupada kızlar çok romantikti. Türkiye'ye geldim abazalar yüzünden bir tarafları kalkmış. Bırak romantikliği , teşekkür bile etmiyolar. Ne utanç verici.

0|0
    0|0
  • romantızmne onu bıle bılmıyorum

0|0
    0|0
  • Galiba

0|0
    0|0
  • Bence o söylediğin mum olayı sadece göz boyama başka birşey değil.

0|0
    0|0
  • Roman havasi geliyor oynak seyler

0|0
    0|0
  • Hayır karşındaki insanı mutlu etmek geliyor

0|0
    0|0
  • Yapmacıklık, Sahtelik geliyo

0|0
    0|0
  • Sadece ni o olsa ogretilen iyiydi aslinda hicbirsey ogretilmedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır bence bunlara gerek yok Bazen tatlı bir tebessüm bazen de güzel bir sarılma yeterli bence

0|0
    0|0
  • Yanında olan sevgilini gözlerinin içine bakıp seni seviyorum demek 😁

0|0
    0|0
  • Sevdiğine zaman ayırmak, kulak vermek, ilgilenmek.. Romantizm bence bunlardır yoksa ortam falan önemli değil.

0|0
    0|0
  • Hayir tabiki :) romantiklik sevgilisini eşini arada kücük ya da buyuk suprizlerle mutlu etmek

0|0
    0|0
  • Ruha dokunan her şey romantizm olabilir.😇

0|0
    0|0
  • Yanlış öğretilmiş olma ihtimali yüksek.

0|0
    0|0
  • sevgilimin bana her sabah şiir yollayıp günaydın demesi geliyor :)

0|0
    0|0
  • bence: kalbe dokunan her güzel söz

0|0
    0|0
  • İnce zarif sözler, özel hediyeler

0|0
    0|0
  • hiç sevmem ya

0|0
    0|0
  • ede. akimidir 😂