Görücü usulune karsı mısınız?

Ben değilim çünkü çirkinim görücü usulü olmasa evde kalma potansiyelimiz var.

0|1
26|45

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Mantıklı düşünüyorsun. Dünya görsellik üzerine kurulmuş gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Görücü Usulüne Karşı Değilim. Severek Evlenmeye de Karşı Değilim.. Ben Onu Bulmadan Evvel, O Rabb'imi Bulmuş Olsun Yeter İnşâAllah..

3|0
    0|0
  • Ne karşısı? Destekliyorum bile..

Uzun süren evliliklerin, gerçek ilişkilerin temelini oluşturur..

1|0
    0|0
  • İnsanların tanışması tanıştırılması noktasında büyük faydası var zorlama olmadığı müddetçe kötü bir şey değil

1|0
    0|0
  • Bende görücü usulune karşı değilim destekliyorum neden derseniz aşk'a inanmıyorum.
    2. cisi kendinize haksızlık etmeyin çirkin kadın yoktur ben buna inanmıyorum.
    3cüsüde bende öyle yapıcam ailem ne derse olur demek geçiyor içimden içinde allah korkusu olsun yeter vallahi başka birşey aramıyorum :)

0|0
    0|0
  • Çirkin olanlar , gorucu usulü sayesinde mi evde kalmiyormus.. bu çok mantıksız.. adam yine beğenip gelir istemeye..

0|0
    0|0
  • Görücü demek ocu demek değil iki taraginda huyunu suyunu bilenlerin uygun düzende buluşturuyor olup onay verildiği zaman evlilik gerçekleşiyor gayet medeni bence

1|0
    0|0
  • En güzeli görücü usülüdür aslında..

İki birbirini tanımayan insan bir araya geliyor ve zamanla birbirlerini tanıyana kadar yıllar geçip gidiyor..

Çok tanıdığın insanla yapamıyorsun herşeyini biiyorsun keşfedecek birşeyi kalmıyor..

0|0
    0|0
  • Değilim. Mantıklı düşününce en güzelidir. Birbirini tanımayan iki insan tanıştırılır ve birbirlerini ister tanırlar ister tanımazlar... Tanımaya karar verirlerse ne mutlu onlara , mutluluğun ilk kapısını açmışlardır... Tanımaya karar vermediler ise , sonraki görücü gelir..

0|0
    0|0
  • Abi super ya :D kızın doğallığjna bak :D

1|0
    0|0
  • :) insanın kendini beğenmemesi gerçekten sıkıntı verici bir durum ama bence bunu atlatmalısın... atlatamadığın taktirde ileriki yaşamında da bunun ezikliğini yaşar ve ilişkide hep ezilen sen olursun onun için benden sana küçük bir tavsiye bence önce bu düşüncelerinden kurtulmaya bak.. ve atalarımızın dediğini unutma " her körün bir topal alıcısı olurmus" kimse mükemmel değil ve eş değer biriyle karşılaşmaman için hiç bir eksiğin yok

0|0
    0|0
  • Kesinlikle karsi degilim, üstelik bu durumu savunuyorum...

1|0
    0|0
    • neden

• 1-saygi daha fazla olur
      2-yasarken birbirini tanirsin
      3-yalan, dolan, riya cikar gözetilmez
      4-soyunu suponu kim oldugunu daha iyi bilir aci surprizler olmaz
      5-yillarca birlikte olupda "önceden soyleydin boyleydin vb" durumlar olmaz
      Daha uzatabilirim.. Severek evlenenleri goruyoruz

• İnsana göre :) ben karşıyım

0|0
    0|0
  • Ben karşı değilim

0|0
    0|0
  • hepsi bir araç.

0|0
    0|0
  • Degilim :)

0|0
    0|0
  • Benim tarzim degil. Isteyen istedigi gibi evlensin banane

0|0
    0|0
  • Daha 3 gun once anneme dedim ki sen kiz bul anne dedim niye peki disari bir cikiyorum kizlarin hepsi motor maşallah

0|0
    0|0
  • karsıyım

0|0
    0|0
  • bende öyle :D

0|0
    0|0
  • Karşıyım

0|0
    0|0
  • Çıkmam sjjs

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır öyle daha iyidir.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Tam tersi gorucy usulune daha yatginim😂😂😅😅

0|0
    0|0
  • Daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Valla benide kimse almaz gibi ama ben bunada güvenemiyorum

0|0
    0|0
  • hayır değilim bence en guzeli evlendıkten sorna tanıyorsun bence heyecan ve guzellıktır

0|0
    0|0
  • Deilim

0|0
    0|0
  • Karşıyım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 25

• Görücü usulüne karşı değilim. Sonuçta orada da bakıp beğeniyorsun ama tabi ki ben görücü usulü evlenmek istemem. İmkanı olmayanlar için iyi bir yol.

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşım görücü usulü nişanlandı şimdi mutlu neden olmasın. Güzellik ya da çirkinlik değil kalp güzelliği önemlidir.
    (Bu arada arkadaşım güzeldi)

1|0
    0|0
  • Görücü usulü daha çok çirkin erkeğe yarıyor. Aileler manken gibi oğullarına! hep manken gibi kız alıyor ☺
    Görücü usulünde iki tarafın birbirini iyice tanıyacak zamanı varsa karşı değilim.

1|0
    0|0
  • Ne kadar içten ve samimi bir yorumla sormuşsun sorunu :)) karşı değilim, farketmez yani. İsteyen istediği gibi evlensin.

1|1
    0|0
  • Hayır değilim

Ailemin haberi olacağı şekilde
    Görüşmek konuşmak istemek görücü usulü mu oluyor bilmiyorum ama böyle işte.

0|0
    0|0
  • Degilim oyle bir evlilik planliyorum

1|0
    0|0
    • mutlumusun peki. bu sekilde karsına cıkan erkekte nasıl bir kriter aradın. ögrenmek için soruyorum

• Keşke bu usül daha fazla bilinçli yayılsa da şu azgın kızlar ortalıktan temizlense

0|0
    0|0
  • karşıyım

0|0
    0|0
  • Cırkın degılsın kardesim ınsansan güzelsin

0|0
    0|0
  • Değilim :D Ama çirkin değilim ya sende değilsindir :D

0|0
    0|0
  • Ben karsiyim emin ol evde kalmazsn hic tanimadigin biri ile bir omur gecirmek zor onceden varmis ama insanlik kotuye gidiyor Şu an tanimadan evlenmemek lazim

0|0
    0|0
  • Her körün bir alıcısı vardır

0|0
    0|0
  • hahah 😂

1|0
    0|0
  • karsı değilim.

0|0
    0|0
  • Degilim olabilir eskiler hep görücü evlenmiş ve evlilikleri çok uzun sürüyo

0|0
    0|0
  • karşıyım elbet vardır guzel yerin

0|0
    0|0
  • Değilim.

0|0
    0|0
  • O şekilde evlenenler daha iyi anlaşıyor bence.

0|0
    0|0
  • Degilim ama karsidakinin psikopat cikma ihtimali var

0|0
    0|0
    • Nisanlilik doneminde sezersin bence oyle bir durum varsa o zamana bile kalmayabilir

• Değilim, münasip olan odur.

0|0
    0|0
  • Karsi degilim. Gorusen gorussun. Bana uymaz ama.

0|0
    0|0
  • Hayır değilim

0|0
    0|0
  • Gorucu usulune karsiyimkarsiyim.

0|0
    0|0
  • kalsan nolcak?

0|0
    0|0
  • benimde var ama mecburen bir evlilik yapmak son çare olmalı. Çünkü sürekli mecbur kaldığın kişiyi görmek hiç görmemekten daha iyi olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...