Turistler türk kızları hakkında böyle söylemiş? haklılar mı 😃?

Erkekler içinse kıllı diyor yabancı kızlar bir de Türk kızlarını beğenmezler 😄

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• 1:11 deki adam olayı çok güzel özetlemiş aslında.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 numaralı pembe atletli olan, sende öylesin :D ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Valla avrupa da da hepsinden var biz türk kızların tipinden dolayı beğenmemezlil yapmıyoruz karakterleri yüzünden sevmiyoruz kendilerini prenses gibi görüp insanları dış görünüşüne göre yanlarında tuttukları için, begenmiyoruz bu yüzden de mesela o salak sacma sapan türk aşk dizilerini izleyen nesille aramız iyi değil.

1|0
    0|0
  • Üslûba uygun davranmak herkes için en iyisidir. Hakaret daha çok erkeklerin başvurduğu bir davranış şekli olmasına rağmen yarı yarıya kadınlarda da var. Hakaretin bir ayarı olması gerekiyor. Tarihinin çok eskiye dayandığını ve bugüne kadar bir değişim olmaması nedeniyle düzeleceğini düşünmüyorum. Kimseyede yakıştırmadığım gibi nadiren bende kullanıyorum!

0|0
    0|0
  • 1 11 deki adamin dedigi gibi

1|0
    0|0
  • Bu muratta size yeter şaka şaka :D harbi türk kızı bitanedir <3 beni 1:12, inci dakikada ki kişinin söylediklerine takıldım düşündürücü

0|0
    0|0
  • Orda biri türk kadınlarının kendilerini çok değerli gördüklerini söyledi. Evet kadınlarımız bizim i, çin değerlidir. Gerçekten dikkat edin hangi millet türk milleti kadar kadınlarına değer veriyor?

0|0
    0|0
  • saçmalık bence

0|0
    0|0
  • bunlar çirkin seviyo kanka oyüzden. videonun sonundaki çifti görmedin mi mk

0|0
    0|0
  • G otler hersyi dine bagliyor

0|0
    0|0
  • Orda yabancı ayıp olmasın diye öyle demiş, gerçegi herkes biliyor zaten :D

0|0
    0|0
  • Neden bu genelleme çabası

0|0
    0|0
  • Ahaha sorduları tiplere var :D

0|0
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1.13-1.48 arasındaki canımın içinin ağzını öpeyim.

1|1
    0|0
  • Hahah çok sevdim bunu 😂

0|0
    0|0
  • Ah yerim o bebişleri ya jdahfy

0|0
    0|0
    • Slavım ama burada doğdum ondan yabancı erkekler çok tatlı fdngf ayrıca şapkalı mavi gözlü çocuğun telefon numarası ne :P dfgsdf

• Kapalı olmayan kadınların hepsini turist sanmış herhalde bunlar. Ayrıca kadınların erkeklere karşı mesafeli olmasını kendilerine fazla değer veriyorlar diye yorumlamak baya komik.

1|0
    0|0
  • Ne demişler ben açamıyorum gb yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...