Sahte twitter açmanın cezası sonuçlanmadı halen?

yaş 20 iken mezun dersaneye gıdıyordum bir kızla arkadaşlık kurmak ıstedım olmadı işte bir an aptallıgımla fotosunu kullanarak twitter açtım. Şikayet etti bende karakolda ben yaptım ama dıkkatını cekmek ıcındı herhangı bısey yapmadım dedım neyse 136-kisisel verileri ele geçirmekten cunku fotosunu ismini falan kullandıgımdan dava acıldı. Duruşmalara gırdım dıkkatını cekmek ıcındı falan dedım zaten sadece hesap açtım herhangı bısey yapmadım dedim. Kız ünide, duruşmalara katılmadı, halen devam ediyor tam 1 sene geçti işte nisanda son karar duruşması olcak, kızın ifadesi lazımmış şikayetçimi değil mi? Hakıme dedım hapıslık bısey olur mu? Biraz ciddiydi bu denir mi kızın ifadesine göre bir karar vercez dedide yine üni sınavlarına hazırlanıyorum kazanamadım cunku yaş 21 oldu zaten. Ne olur bunun sonucu? Sabıkam yok ilk suç bu. Boşa dememişler eşek bilmediği otu yerse başı ağrır diye, bir halt ettik bilmiyordum böyle cezası olup uğraştıracagını zaten çevreyede rezil oldum hocalara vs. Bilgili olan var mı bu konuda? Kimisi hagb alırsın desede bir türlü sonuçlanmadı, hayır büyük bir suçta değil...

Güncellemeler:
Güncel

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Foto çalıp sahte hesap açanlar daha da beter olur umarım

0|0
    0|0
    • Anlıyorum ama pişmanım zaten, herhangi bişeyde yapmadım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...