Sizce işten çıkmakta haklı miyim?

İş yerinde herşey yasak avm de eğlence merkezin de çalışıyorum ben temizlik yapıyoruz akşam saat 9.30 iş yerinde bir çocuk var 18 yaşında bende 22 o birşey dedi o arada müdür geldi çocuğu ensesinden tuttu napiyorsun lan sen dedi bize bu ne samimiyet dedi müdür çok kötü biri bizde konuşmuyoruz dedik Suzi birdaha yan yana görmecsm dedi bana da müşterinin gözünün önünde bağırarak sen çok oluyorsun ana gözüme çok batıyorsun dedi ediyorsun beni falan dedi aşırı zoruma gitti çok berbat bir müdür konuşmak yasak samimi olmak yasak herşey yasak bende işten çıkmak istiyorum artık dayanamıyorum birde üni mezunuyum iş bulamadım diye girdim oraya çıkıp yine iş bulamicam belki ama dayanamıyorum 5aydir çok çektirdi adam

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• O müdürüne küfür ettim sabah sabah Allah yardimciniz olsun, tüm mevkii sahibi "insanciklarin" serrinden...

0|0
    0|0
    • Birde bana bunları parmak sallayarak yapıyor müdür 80 yaşında

• İstanbuldayım

• İbb de memurum, sosyal islerde... İstersen yardimci olabilirim...

Erkekler Ne Diyor 11

• En güzeli avmler de zaten çalışmamak gerek birde eğlence merkezinde avm müdürünün yalakasını veya eş dost akraba kontenjanından böyle ufak yerlere sorumlu koyarlar lavukları, gençlik yaşayamamış kalın kafalı olurlar eziyetten zevk alır ve muhtemelen aynı avm den yine yalaka kontenjanından eşi veya sevgilisi vardır. o yüzden çapkınlık flört yapamaz yapanları engellemek görevidir

0|0
    0|0
    • Tamam da çocuk 19 yaşında annesi yok babası da hayrisizin biri ve çocuğun aklı dengesi çokta yerinde değil saf birşey yani ama ben seviyorum onu kardeşim gibi

• yazı yazın çalıştığınız firmanın merkezine o zamanda sonuç çıkmaz ise çıkarsın öyle iş yerimi olur ya

0|0
    0|0
  • o müdür o hareketi bana yapsa işten çıkmayı bir kenarıya at o müdürün orada a*ına korum. Şeref yoksunu pezvenk

0|0
    0|0
    • İşte ben kız olduğum için öyle olmuyor

• Kendini bu kadar aşağılatma. sonuçta üniversite mezunu bir bayansın. uygun bir iş bulursun. inan değmez aşağılanmaya..

0|0
    0|0
  • İşten çıkmakla haklısın

0|0
    0|0
  • Acaba müdür kıskanıyor olabilirmi? çünkü ben herzaman sevdiğim kişiye kötü davranırdım. ne demişler seven uğraşır. sevmeyen zaten seninle uğraşmaz.

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Çık hemen oradan durduğun kabahat

0|0
    0|0
  • ne mezunusun

0|0
    0|0
  • Niye samimi oluyosun ben olsam kovardim seni