Lezbiyen olduğum için derse almıyorlar?

Arkadaşlar lezbiyenim hatta butchum bu yüzden okulda alay edenler sataşanlar oluyor hakaret edenler hocaların bazıları dersine almıyorlar alirsalar da laf sokuyorlar zaten. arkadaşım da yok.2 hafta okula gitmedim dayanamıyorum artık ailem dövüyor bu yüzden soruyorlar okulda sorun mu var söyleyemiyorum da 3 ay kaldı okul da değiştirmem ne yapmalıyım?

1|2
11|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Demek ki lezlere de ayrımcılık yapıyolar ilginç ayrımcılığı genelde gayler yaşıyordu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Butch olmak icin erken.. illa olacakssn egitimini tamamla once.. zamansiz otrn horoz gibi olmussun sen.. her sey dogru zamanda.. sma kusura bakma, da , butchlar cok igrenc oluyor.. kizlar bile itici bulur.

0|0
    0|0
    • Butch olmak için erken nedir kardes güldürdün 😂😂 kendimi bildim bileli böyleyim ve bu bir tarz, ozentilik vs değil kendim gibi olmak için mi erken? önce butch ne demek onu ogren, kimse kendi istegiyle olmaz butch sen kendini kadin gibi giyinmeye zorlaya bilir misin benim icin de ayni sey. Ben kurtulmaya küçük yaştan beri çok çabaladım fakat olmuyor kendimi ait olduğum cinsiyette hissedemiyorum tamam? boş boş konuşmayın o yüzden.

• Anlamadığım topluma ne zararı var translarin o kadar saçma gereksiz yobaz insan varken hissettiği gibi yaşayan cesur insanları dışlamak nasıl bir algıdır

• ne hgalin varsa gör o zaman ne diyeyim.. ben olanları söylüyorum kötü niyetli olan ben oluyorum.. siz gaylarin hemen hepsinde böyle bir algılama kıtlığı var.. hep siz harikasınız karşınızdaki herkes kötü.. ne halin varsa gör canım kardeşim.. okulu bırak , işe de gireme.. karı kız peşinde koşarsın işte anca eller cebinde. hadi selametle.

• ciddi misin? böyle ülkenin allah cezasını versin diyorum

0|0
    0|0
  • Senin düşünceni kabul edecek bir toplum yapisi mevcut değil. Sende bu düşüncelerini herkesle paylaşma. Gercekten saba deger veren ve seni taniyan insanlara düşüncelerini anlat. Elbet senle ayni fikre sahip birilerini bulursun. Cevrendeki insanlarin tepkilerini artik biliyosun ve bu tepki hosuna gitmiyorsa onlar da yaptigin hatayi yeni girecegin ortamlarda yapma. Herkese ANLATMA. Bol sans. Benim nacizane tavsiyem.

0|0
    0|0
    • Anlaşılıyor zaten hareketlerinden görünüşümden

• Sen kendin icin yasiyosun kimsenin lafina aldirma

• Senin bir suçun yok
    Bu Tanri nin istegiydi
    Bunu cahil insanlara anlatamazsin ugraşmaya degmez bence
    Kim seni derse almiyorsa şikayet etme hakkin var. Burasi arabistan degl Türkiye. Bu ulke kimsenin kafasina göre yönetilmiyor. Şikayet et alayini. Devlet geregini yapmazsa Avrupa Insan Haklari Mahkemesine şikayet et alayini çok ciddiyim. Bu ne terbiyesizlik bu ne yobazlik bu ne cahillik

1|0
    0|0
    • Peki sağol, neden almadıklarını sorunca da sınıf ahlakını bozuyorsun diye atıyorlar her türlü halli çıkmaya çalışıyorlar

• Öyle bir haklari yok. Seni derse almak zorunda burasi iran degil, burasi Türkiye Cumhuriyeti.
      Şikayet duyurusunda bulun, Milli eğitim Bakanlğına.
      Burasi özgür bir ülke yobazlarin babalarinin ülkesi değil.
      Ahlaksizliqin luzümu yok.

• Bunlar okula alınmaman için geçerli nedenler değil.

0|0
    0|0
    • Sınıfın ahlakını bozuyormuşum

• Sınıfta seks yapmadığın sürece ahlak bozulmaz. Onlar bir beyin tomografisi çektirsin.

• Aferim onlara.

0|0
    0|0
  • Hiçbir hocanın seni derse almama gibi bir Hakkı yok önce bunu bil. Hocam sizi şikayet edeceğim milli eğitim müdürlüğüne ya da bakanlığa de o Zaman gerektiği şekilde davranırlar. Ayrıca rehberlik servisine git hocan sana yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Saçlarını uzat veya hormonal sorunlarım var ayağına yat.

0|0
    0|0
  • lezbıyen olma sende

0|0
    0|0
  • Soylediklerine inanmiyorum.
    Dogruysa da umarim bu durumdan kurtulmak icin caba harcamana vesile olur

0|0
    0|0
    • Kurtulmak gibi bir düşüncem yok homofobikler yazmasın bir zahmet.

• Dava aç milyoner olursun derse almamk ne demek

0|0
    0|0
    • Aynen

• Eğer okul ortamında sözle veya hareketle herhangi bir cinsellik içeren harekette bulunmuyorsan bu ne okul yönetimini ne öğretmeni ilgilendirir (ki yaptığını sanmıyorum)

• Bana sorarsan ailenle arkadaşlarının ve öğretmeninin böyle düşündüğünü bununda seni rahatsız edip eğitim hayatını etkilediğini paylaşırsan daha iyi olur. En iyi çözüm okul değiştirmek kimse tanımaz seni. Çekiniyorsan okul değiştirmekten hiç çekinme hemen alışırsın hem bu okuldanda kat kat iyi olur.

• belli etme lezbien oldugunu

0|0
    0|0
    • Dış görünüşüm yüzünden sırf anliyorlar hareketlerimden ya da

• Gizli bir trol olmayı bırak, gerçek hayata dön derim... Öyle bir tablo çizdin ki... Hepsini anladım da hocalarının derse almaması ne alaka?

0|0
    0|0
    • Yaşadığım ortamı bilmeden konuşma kardes, sen hangi dünyada yaşıyorsun? Türkiye burası. Çevrem dindar zaten, hocalar da kapının önünde bekletiyor bir bahane soyleyerek

• Derse almazlarsa yazılı tutanak vs iste. Keyfi bir şeyi kimse belgelendirmek istemez. Madem 3 ayın var, kıyafetlerine dikkat et.

• Kıyafetde de pek birşey yok, normalde pantolon tişört iste

• aldırma , olmadı kavga et okuldan atılırsan ailende başka okula yazdırır

0|0
    0|0
  • okulu ve hocalarını şikayet et , ne demek derse almamak

0|0
    0|0
  • Trol ya

0|0
    0|0
  • İşte insanlığın geldiği noktayı görmemize yardımcı olan bir kız daha 😒

0|0
    0|0
  • iyide arkadaş lezbiyen olduğunu neden açıkladınki biraz saflık sende

0|0
    0|0
    • Açıklamadım anlaşılıyor iste

• psikoloğa git eşcinsellik bir hastalıktır

0|0
    0|0
    • Eşcinsellik hastalık değil homofobiklik hastalık acilen tedavi ol.

• hastalıktır sapkınlıktır

• bilim tıp herkes yalancı siz sapkınlar haklısınız öyle mi? güldürme bir git ya

• nasıl almıyor almak zorunda :)

0|0
    0|0
    • Sınıf ahlakını bozuyormisim

Kızlar Ne Diyor 10

• inkar et yok öyle birsey falan de yanii.. sikayet edecegini söyle belki düzelir

0|0
    0|0
    • Belli oluyor zaten her türlü

• nasil belli oluyor? giyimminle alakali falan mi? ya da erkegemi benzyirosun

• Giyim karakter davranis her türlü

• Hangi okul lan o. Pislikler. Of kuzum , cok zor durumda kalmissin.

0|1
    0|0
    • Aynen oyle

• Ne kadar zor oldugunu biliyorum ama kimseyi takma, seni bir ogretmen derse almak istemezse onu duymuyor gibi yap. Lgbti dernegine danismayi unutma. Onlar bu konularda uzmanlasmis ve sana inanamayacagin kdr faydalari dokunur. Senle hemen ilgileneceklerdir

• derse almama diye bir hakkı olamaz şikayette bulun haklarında. bakanlığı ara direkt olarak.

0|1
    0|0
  • Hocalara mı kalmış böyle bir şeye karar vermek. Lezbiyen olduğunu söylemeseydin keşke

0|0
    0|0
    • Anlaşılıyor zaten söylemedim ben, Sürekli laf sokmalarından da sıkıldım hoca gecen "bir takım sapkinlar kendini erkek sanan dinsizler olabilir siz onlara uymayın dedi sınıfın önünde cok kotu oldum cidden benimle de penisin var mı aç göster diyen satanlar oluyor bıktım artik gitmek istemiyorum okula da

• bilmiyor bilse evlatliktan reddederler

• Aman o zaman belli etme. Ailen seni e sebeple dövüyor peki? Muhakkak okulda seni sen olduğun için sevip arkadaşlık edecek insanlar olur. Onlarla iletişimini kuvvetlendirmeye çalış

• Ya bu ne ya 😟uzuldum lan

0|0
    0|0
  • Hiçbir hocanın seni derse almama gibi bir hakkı yok.

0|0
    0|0
  • niye söyledin ki

0|0
    0|0
    • Söylemedim anlasiliyor

• o zaman belli etmicektin canım yani bu nasıl anlaşılabilr dışarıdan

• Belli etmiyecektin diye bir şey yok zaten giyim tarzimdan davranışlarından, hareketlerinden bile anlaşılıyor kendimi erkek olarak goruyorum öyle davranıyorum sırf bu yüzden böyle yapmalarına hakkı yok.

• 3 ay dayan bence.

0|0
    0|0
  • butch ne

0|0
    0|0
  • kendini hedeflemişsin lezbiyenim diye olmasan da olmazsın kafaya takmışsın

0|1
    0|0
    • Kafaya takmışım derken? He naci ben çok seviyorum böyle olmayı. bir gidin ya

• yaptığın çok yanlış senin elinde olmasa da.

• Kime göre yanlış neye göre yanlış.

Yükleniyor...