Erkekleri cozemedim cidden?

Hangi erkekle tanissam bana ilk ayda yuzuk alip evlenme teklifi ediyor. Beni ev hanimi yapma cablarina giriyorlar. Seni dunyanin an mutlu kadini yaparim vaatleri falan Ama Ben Benim icin ozel kisiyi nasil bulucam ki belki bir gun hayatimi bombok edebilicek biriyle evliligin buyusune kapilip gidicem... Ne dusunuyorsunuz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir kızsın merak ettim :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben aynen dedigin gibi bombok oldum aşık oldum evlendim bir sürü insanı reddettım evliliğim eziyet oldu ayrıldım şimdi yine aynı ama bana ikinci evlilik uzak geliyor sende iyi düşün seni seven insanlara deger ver ben çok pişmanım beni deli gibi seven onemseyen insanlar varken işe yaramaz biriyle evlendim

0|0
    0|0
    • Gozum korkuttun

• Kork diye söylemedim aksine örnek al diye söyledim kimsenin canı yansın istemem kardeşim

Erkekler Ne Diyor 5

• Onlara o cesareti sen veriyorsun hanfendi 😉 Mesafeli davranıp ne isteyip ne istemediğini hissettirmelisin ki sana rahatça bu tür tekliflerle gelmesinler. Biz erkekler öyleyizdir. Karşımızdaki bu anlamda bize bir adım geldiğinde biz 100 adım 1000 adım gitmeye çalışırız. Doğru insanı seçmekte zor tabi. Sevgilerimle 😊

0|0
    0|0
  • Senin ne istediğini sormuyorlar mı
    Bide ilk ayda yüzük mü alınır m k
    Ulan hiç anlamıyorlar bu işlerden bir kızı ellerinde tutamıyorlar

0|0
    0|0
    • Bana soruyorlar zaten evlenme teklifi ederken

• Tamam da bir ayda evlenme teklifi mi olur lan
      30 yaşında misin kızım sen

• gerçekten saçmalamışlar iyice hala senin eğlenilecek kız olduğunu anlamamışlar salaklar

0|0
    0|0
  • Bana mesaj atmalisin

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm sende birine he de be bekli çok mutlu bir çift olur şunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...