Yeni akımınız namaz kılan insanlar mı?

2 gündür canlı yayında namaz kılan insanlar hakkındaki sorular görüyorum. şimdide yeni akımınız bu mu? böyle mi tatmin olmaya başladınız? dini bütün olarak yaşamayabilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız sapıklıklarınıza dini alet etmeyin...

Güncellemeler:
o tür soruları cinsel yaşam etiketiyle gördüğüm için soruyu buraya sordum yanlış anlaşılmasın.

1|2
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gençlerin kafası okadar karışıkki ne yapacaklarını şaşırmış duruma geldiler artık.. neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt edemeyen bir nesil yetişiyor...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Konunun cinsel yaşam ile alakasi yok o yüzden taşındı. Neyse onu geçersek, dini Allah'ı saçma sapan şeylere alet edenler zaten Allah'ın varlıģına inanmayanlar bu yüzden pek bir şey diyemeyeceğim. Çünkü ne desek, dediğimizle kalıyoruz..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yeniler Bilmez Eskiden Perşembe Akşamı Başlardı Cumaya Ne Zaman Gideceksiniz?

Cuma Günleride Cumaya Gittiniz mi?

1|0
    0|0
  • Bende en cok buna kiziyorum, surekli din hedef gosterilmeye calisiyor, inancini olmayanlar saygi beklerken, inanan insanlarin inaclarina saygi gostermiyor

2|0
    0|0
  • cinsel yaşam etiketi ne alaka?

1|0
    0|0
  • Kılanda kendine, Kılmayanda Kendine

1|0
    0|0
    • öyle tabikide ama kalkıpta burda fantzi konusu olamaz sapıklıkta level atlıyo millet

• Allah Hidayet Versin, Üzücü bir durum :/

• Namazlarımı düzenli olarak kılarım.

1|0
    0|0
  • Gereksiz insan çok memleket te bayan

1|0
    0|0
  • sapkinlikta cag atladi insanımiz

1|0
    0|0
  • ağzına sağlık

1|0
    0|0
    • lafa ya başlarken ya da bitirirken ben namazımı kılıyorum yok kapandım ama diye başlayıp bitirmek cinsellikle ne alakadır? kılıyorsan kıl kapandıysan kapan... ama bunu bize neden belirtiyorsun?

• aynen sana katılıyorum dini karıştırmayın dinin burada ne işi var

1|0
    0|0
  • helal sana güzel kız

1|0
    0|0
    • teşekkür ederm

• hepten yoldan çıktılar. canım bunlar. senin gibi duyuarlı insanların sayısının artması lazım.

• Aynen

1|0
    0|0
  • Böyle mi tatmin olmaya başlayan inanlar, dini bütün olarak yaşamayı bilmeyen kişilerdir.
    Allah, görünen nîmet ve ikramlarıyla bize olan şefkatini ilân eder. Nihâyetsiz bir şefkat ise elbette nihâyetsiz bir hürmete layıktır. Namaz, O’na hürmettir.

0|0
    0|0
  • Ne anlatıyo bu

0|0
    0|0
    • aklın başka yerinde olduğu için kapasiten almadı haklısın ;)

• eskiden ibadetin saklısı makbuldü yeni türkiyede herşey değişti...

1|0
    0|0
  • Allah (c. c) ıslah eylesin.

1|0
    0|0
  • rastlamadım

1|0
    0|0
    • olabilir

• varsa yanlış tabii ama arada çıkar öyle tipler kafaya takmamalı

• kesinlikle çok haklısın

1|0