Boş zamanlarını değerlendirmek, sosyalleşmek için neler yaparsınız?

Selam arkadaşlarım. 28 yasında bir öğretmenim. Uzun yaz tatillerinde yapılacak olan aktiviteler neler olabilir? Yaşadığım ve bulunduğum yer sosyallikten uzak bi yer. Boş zamanın çok oluyor ama bazen alışveriş yapmak ve kitap okumaktan başka yapacak hiç bir şey kalmıyor. Aileminde kendi hayatı var.. Ayrı yaşıyorum. Tek başına yaptığımız aktiviteler biraz sıkıcı oluyor grup halinde ise anlaşamadığın insanlarla daha bir çekilmez oluyor. Önerileriniz neler?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar beni açmıyor, açmadığı için kendi dünyamda yalnız takılıyorum çevremdekilerin çoğu sığ ve sıkıcı hepsi boş kafalı müzik dinlerim dışarı çıkar tek başıma dolanırım kimse ile görüşmem çok fazla boş ve tutarsız gereksiz konuşuyor hepsi onlar ile takılacağıma yalnız takılırım daha iyi

0|0
    0|0
    • hı ıste sende bendensın

• Kitap okurum dışarı çıkar tek başıma dolanırım avmleri dolanırım ne var ne yok değişik bir şey var mı diye otantik el yapımı şeyler satan yerleri dolaşırım kulaklığı takar müzik dinler caddeyi turlarım belediye otobüsüne binerim arada değişiklik oluyor şehirde yeni neler yapılmış keşfetmemi sağlıyor yeni bir şey yapıldı ise otobüsten neymiş diye bakıyorum
      Sonra yorulana kadar yürüyorum ilk gördüğüm otobüse binip meydana iniyorum biraz kuruyemiş içecek meyva falan alıp evin yolunu tutuyorum.
      Aldıklarımı hazırlayıp pc de bir film açıp ayakları mı uzatıyorum arada nadir de olsa görüştüğüm kişiler var onlar ile buluşuyorum...
      Yakın şehirlere bir iki günlüğüne kaçamak yapıyorum

En İyi Kız Görüşü

• Çalışabilirsin. Veyahut huzurevlerine gidip kitap okuyabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Müzik dinliyorum birşeyler karalıyorum sonra hevesim kaçıyor gözlerimi kapatıyorum bir sigara yakıyorum arkadaşları arıyorum sallanan köprüye gidip kaynatıyoruz.

0|0
    0|0
  • boş zamanlarında evlen

0|0
    0|0
  • Beni haberdar et gelirim eglenuriz. :) bence yuksek lisans filan hazirligi yap. Ders calis. Doktora filan yaparsin zamanin kiymetini bil

0|0
    0|0
    • evt mantıklı yüksek lısans

• İnternetten bak doğa yuruyusleri filan yapan gruplar yok mu dahil ol. Otasi neresi bilmiyorum ama

• bozcaadaya gel
    sana şarap ikram edeyim

0|0
    0|0
  • Film izlenebilir kulaklık takıp bir ormanda yürünebilir ya da sakin bir yerde. Aslında düşününce çok var.

0|0
    0|0
  • bir hobi edinebilirsin mesela ancak insanlarin doğası geregi konusmaya da ihtiyaci olacaktir illa ki çevrenizde vardir anlastiginiz konusup dertlestiginiz birileri ancak dedigim gibi bos zamanlarinizi hobileriniz ile degerlendirebilirsiniz bunaldiginiz zaman ise disarda bir aksam yemegi guzel bir sohbet bence faydali olacaktir.

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • kamplara katıl güzel deneyim olur çadır kurarsın doğa ile iç içe olursun

0|0
    0|0
  • Yalniz bos zaman diye bisi yoktur!

0|0
    0|0
  • Nerede yaşıyorsunuz öğretmenim?

0|0
    0|0
  • Kendince bir şeylerle uğraşmak bir proje de öncülük yapabilirsiniz mesela ve bu size çok anlamlı şeyler katmakla beraber insanlara faydalı olabilir ve zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmiş olursunuz👍🏻

0|0
    0|0
  • Roman yazın

0|0
    0|0
  • Cik yaylaya kimse yok miss kafani dinle. Cadir kur. Et yemisim denizi 😊

0|0
    0|0
  • Karadeniz turu :)

0|0
    0|0
  • Aslında yapılacak şey çok

0|0
    0|0
  • alışveriş yapmak ve kitap okumak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• El sanatlarina yogunlasabilirsiniz sahsen ben boyama yaparak ve atik malzemelerden birşeyler yaparak cok mutlu oluyorum tavsiye ederim ☺

0|0
    0|0
  • yakın illeri ilçeleri tek başına gezip orada birileriyle tanışmak da eğlenceli tavsiye ederim. Otobüste dolmuşta konuşun buranın nesi meşhurdan girin onlar anlatır da anlatır. Anadolu insanının gözünü seveyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...