Aparta yeni gelen oda arkadaşı hdpli biz 2 arkadaş ise mhpliyiz erzurumluyuz ikimizde sizce bu lavukla anlaşabilirmiyiz?

evet sanki bir kavga olcak gibi onu sinek gibi ezicem gibi yorumlar?

Güncellemeler:
devam
gujj

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanmıyorum anlaşamazsınız

0|0
    0|0
    • daha ne boka geldi anlamadım hep beni bulur böyleleri ya:) biz erzueumlular kürt sevmeyiz hemde hiç:)

• çek git gardaşım benimle polemiğe girme erzurumluların kaç tanesi kürt sever sen erzurunlu deilsin herhalde

• ulan erzurumu faşizmin kalesi yapmassak namert oğlu namerdiz!!! senin gibi tipler yüzünden terör bitmiyo hala kardeşlik palavraları

Erkekler Ne Diyor 9

• Siz anlaşamazsınız ama ben olsam anlaşırdım. Şiddet eylemlerine karışmadığı sürece düşüncesinden dolayı düşman olmam.

0|0
    0|0
  • Anlasamazsiniz.

0|0
    0|0
  • Valla fena kavga çıkar he

0|0
    0|0
  • 2 kurtla bir iti ayni kafese koymuskar :) kardesim bisey yapmayin byoksa boyle yuz vuruyolar kavga cikarip madur durumu yaptiriyolar aman diyim

0|0
    0|0
  • İnsan değilsen anlaşamazsın.

0|0
    0|0
    • yav ben mhpliyim o hdpli kürt dostum çok ama apart sahibini seveyim suç o çocuğunda değil apartçı pićler bu durumları düşünm7yo

• Oldu siyasi görüşlere göre yer verilsin herkese.

• gerekirse gereken yapalır.

0|0
    0|0
  • Yoldaş amaaaaan anlaşmak YOK gebertin şerefsizi !!!

0|0
    0|0
    • bir it için değermi

• değmez ama. annesiz babasız kalan çocukları, evlatsız kalan anaları, babaları düşün onlar anne, baba kelimesini asla seninle aynı algılayamazlar. dikkat edin hastalık bulaşmasın size

• mhpliyim diye gezinme güzel kardeşim seni. bide soruyomusun.

0|0
    0|0
  • kavga yakındır bılader

0|0
    0|0
Yükleniyor...