Hayatinizda hic en yakin arkadasiniz-arkadaslariniz tarafindan bir zanan sonra sebepsiz yere dislandiginiz oldumu?

En yakin arkadasinizin sizi bir zamqn sonra sebepsiz yere disladigini , konusmayi daha dogrusu yakinligini kestigi hatta baska yakin arkadaslar edinip sizi hic birsey soylemeden hice saydigi , sattigi oldu mu? Olduysa kac kisi tarafindan bunu yasadiniz hayatiniz boyunca?

0|1
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• hiç yaşamadım daha çok bunu yapan bendim :) çünki hepsiyle ilgilenmek hergün ya da her hafta bir başka arkadaş ya da dostla buluşmak sıkıcı geldi zamanla. bende birçoğuyla arama mesafe koydum.2 haftadır sadece 1 dostumla buluştum o da bugüne kısmetmiş :) insanlar sürekli kendi istedikleri olsun istiyorlar. bu seferde benim istediğim olsun diyince önemsemiyorlar. bende onları önemsemiyorum :) tek takılmanın tadı her zaman daha güzel olur ♥

0|0
    0|0
    • Senin anlattigin durum benimkinden biraz farkli. Sonucta en yakin arkadasini satip yanliz birakip hatta bunu o kisinin gozu onunde yapip baska bir yakin arkadas edinmemissin

• Tesekkur ederim :)

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...