Kendi evimde huzurlu değilim?

Ailemle hiç anlasamiyorum bu evde sevilmeyen biriyim oyle hissetmiyorum bu gercekten boyle hep unutulmuş sonradan akla gelen hor görülen yoktan yere hakaret edilen biriyim cocukken hatirliyorum annem hep kucuk kardeşim yere düşunce onu oper severdi ben yere düssem bana kizar gitmeseydin oynamasaydin diye kızardi hala oyle evde birseyi kırılıyor benim üstume atiyor ama halbuki ya kendi kendine dusmus ya da kardesim veya baska biri kirmis herseyi benden biliyorlar biraz sakarım evet ama bu abartilacak derecede degil birde bana sen aptalsın canımsın yapamazsın derler her konuda oysa o kadar zoruma giderki farkinda bile degiller evde kimseyle anlaşamıyorum malesef özellikle büyük ablamla ondan nefret ediyorum hayatı bu evi bana zindan ediyor onunla aynı odada kalıyoruz tembel bir boka yaramaz yatağını bile toplamaz çıkar gider arkasını ben toplarım ama çok bilmiş çok görmüş bir karakterdir kendisi herşeyi çok iyi bildiğini sanır herşeyle dalga geçer insanı insan yerine koymaz cevap verince kükrer herşeye cevap verme yüksek sesle konuşma ben büyüyum der iddaalaşir iletişim kanalları surekli kapalıdir yani onu anlamak gercekten zor arkadaşlarım bile diyorlar ablan cok tuhaf sanki seni sevmiyor gibi diyorlar onunla hiç bir şekilde anlaşamayız gerçekten bu bir doğru öz ablamı sevemiyorum sevmiyorum yani inanın sevilecek hiçbir yanı yok bana hayatı zehir etmekten başka. Küçüklüğümden beri hep karışırdı bana haksız yere vururdu hala öyle geçen biraz tartıştık yine vurdu 20 yaşında insanim ya kendisi neredeyse 30 olacak adam olamadı daha artık zoruma gidiyor yaptıkları yani ben bu evde hiç mutlu değilim artık geceleri yatağa girince aglamaktan helâk olup uykuya dalmak istemiyorum sadece sevilmek istiyorum çok mu?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde sana yakın sorunlarım var aslında evde birşeyolunca babam direk bana geliyo ben yapmadım ya da haberim yok deyince bazen üstüme geliyo sanki o evde sadece ben yaşıyorum sinirimden kilometrelerce yürüdüğüm oluyo ama ailem Sonuçta bende 21 yaşındayım ve küçükken senin kadar olmasada bende zorluklar yaşadım belki de herkes yaşıyo sana tavsiye edebileceğim tek şey sakın bir gün evden kaçıp hayatını mahvetme üzüldüm senin adına

0|0
    0|0
    • Kaçmak kurtuluş değil ki para pul olmadan nereye ancak okuyup güzel bir işe girip gitmek

• Valla ne diyeyim al benden de o kadar eğer derdini anlatmak istersen dinlerim hiç sorun değil

• Allah razı olsun

En İyi Kız Görüşü

• Üzülme Allah bizimle kardeşim
    Okudun mu ya da okuyor musun

0|0
    0|0
    • Okumak istiyorum inşallah sınava gircem 13 martta

• Hareketlerim de pek bir sıkıntı yok gayet normal ve seviyeli davranıyorum aksi takdirde küçük kardeşim agresif saygısız ergen davranışlar bulunurken benim tek bir of demem onlara batıyor diyebilirim hiç abartmadan söylüyorum ve çok ciddiyim.

• Allah sabr versin elbet ödüllensirileceksin :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle Allah yardimcin olsun anlattığına göre gerçekten çok zor bir durumdasin ama katlanmaktan başka bir çaren yok sanırım okuyor musun bilmiyorum eğer okuyorsan okulunu bitirene kadar sabret okul bittikten sonra girersin bir işe bakarsın yoluna

0|0
    0|0
  • birileri içini fena dökmüş

0|0
    0|0
  • Kurban olsunlar sana. Bence artik agzini aç yatagini toplamiyor mu toplama buyugum mu diyor buyuksen buyuksun ama aklin kuçuk laf soyle biraz cazgir ol burunlarindan getir bagir daha laf edemezler sana buyudugunu goster onlara

0|0
    0|0
    • Ona bir ağzımı acsam bin açıyor o kadar cazgır bir insan değilim yapamıyorum tabi onlarda iyi niyetimi suistimal ediyor. Ve o kadar çok yoruldum ki hepsiyle ugrasmaktan psikolojim bozuluyor artık aşırı baskı kavga bunlar hep bana düzensiz uyku sürekli ağlama kabus görme isteksizlik iştahsızlık üzüntüden zayıflama olarak geri dönüyor yani inan bir sürü hastalıkla uğraşıyorum sağlam hiç bir yanim kalmadı çok yoruldum. .

• Oyy sen onu bunu boşver ne lazim olursa dertleşmek vs. Hep burdayim ben baş tacısın.😕

• Allah razı olsun benim de imtihanım böyleymiş meğer hep kaybedecekmişim sevilmeyecekmişim olsun buda gelir buda geçer elbet ama ömür kalır mı bilmem

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...