Kendi evimde huzurlu değilim?

Ailemle hiç anlasamiyorum bu evde sevilmeyen biriyim oyle hissetmiyorum bu gercekten boyle hep unutulmuş sonradan akla gelen hor görülen yoktan yere hakaret edilen biriyim cocukken hatirliyorum annem hep kucuk kardeşim yere düşunce onu oper severdi ben yere düssem bana kizar gitmeseydin oynamasaydin diye kızardi hala oyle evde birseyi kırılıyor benim üstume atiyor ama halbuki ya kendi kendine dusmus ya da kardesim veya baska biri kirmis herseyi benden biliyorlar biraz sakarım evet ama bu abartilacak derecede degil birde bana sen aptalsın canımsın yapamazsın derler her konuda oysa o kadar zoruma giderki farkinda bile degiller evde kimseyle anlaşamıyorum malesef özellikle büyük ablamla ondan nefret ediyorum hayatı bu evi bana zindan ediyor onunla aynı odada kalıyoruz tembel bir boka yaramaz yatağını bile toplamaz çıkar gider arkasını ben toplarım ama çok bilmiş çok görmüş bir karakterdir kendisi herşeyi çok iyi bildiğini sanır herşeyle dalga geçer insanı insan yerine koymaz cevap verince kükrer herşeye cevap verme yüksek sesle konuşma ben büyüyum der iddaalaşir iletişim kanalları surekli kapalıdir yani onu anlamak gercekten zor arkadaşlarım bile diyorlar ablan cok tuhaf sanki seni sevmiyor gibi diyorlar onunla hiç bir şekilde anlaşamayız gerçekten bu bir doğru öz ablamı sevemiyorum sevmiyorum yani inanın sevilecek hiçbir yanı yok bana hayatı zehir etmekten başka. Küçüklüğümden beri hep karışırdı bana haksız yere vururdu hala öyle geçen biraz tartıştık yine vurdu 20 yaşında insanim ya kendisi neredeyse 30 olacak adam olamadı daha artık zoruma gidiyor yaptıkları yani ben bu evde hiç mutlu değilim artık geceleri yatağa girince aglamaktan helâk olup uykuya dalmak istemiyorum sadece sevilmek istiyorum çok mu?

0|0
24

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...