Neslimi tükeniyor artık?

Namuslu olmayı hep kizlardan beklediler. Peki erkekler içinde geçerli değilmi? Bu devirde neden temiz, ahlakli, terbiyeli erkek kalmadi?

0|0
6|53

En İyi Erkek Görüşü

• Namus o kadar cok dillere doladinizki namusu belden asagi bagladiniz sadece ama beyinlere sicrayan orumcek agini temizleyemediniz. akli iki bacak arasina sıkısmis erkekler guzel bir kiz gordummu aklina ilk yatak gelen beyfendiler iki cumle namus diyince adam oldular. ksra bakmayin hanimefendiler ama bu cocuklarida yetistirenler sizlersiniz. karsi cinsi sadece cinsellik olarak gostermeyecek olanlarda sizsiniz. pipisiyle ovup milli olmasiyla gurur duyan aileler devam ettigi surece ahlak anlayisimizda malesef budur?

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kalmadı değil , karşına çıkmıyordur , bende hep bu soruları anlayamamışımdır , bunu soran erkek te çok gördüm namuslu edepli kız kaldı mı diye sanırsın bütün erkekler kötü bütün kadınlar kötü , illaki var öyle kişiler , hiç kalmamış gibi abartıyorsunuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Doğru zaman ve doğru kişi.. Sayın hanımefendi siz sadece bekleyin.. Kader yollarınızı kesiştirecektir..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Düşüncelerinde haklısın ama biz namuslu erkekleri seçen kızlar yok ne yazıkki alayı it kopugu seçiyor

0|1
    0|0
  • Benim çevrem bahsettiğiniz kadar kötü değil.
    Lise yıllarımdakiler olsun, üniversite zamanlarım olsun arkadaşlarım düzgündü.
    Bahsettiğiniz kişiler çok nadir aslında ama neden böyle çoğunluğu kötülediniz anlamadım

0|0
    0|0
  • Aynı senin yaptığın gibi genelleme yapacağım. Çünkü namus aramadınız para aradınız, kas aradınız, tip aradınız, araba aradınız, kariyer aradınız... bu yüzden ayy bu ne tipsiz diyip uzak durdunuz. Bu bilmem ne diyip itip kaktınız.. Umarım anlamışsınızdır.. nezdinde bütün kadınlara ithaf olunur...

0|0
    0|0
  • Hahaha temiz ahlaklı terbiyeli kız he sen şu devire bir baksana ya var mı öyle bir kız erkekler kadınların peşinden değil kadınlar erkeklerin peşinden koşuyor artık yatağa atıyorlar

0|0
    0|0
    • Tamam bu devrin kızlarıda artık hayri alamet değil, ama yinede öyle kızlar var ben biliyorum. Erkekler baya bir rahat abi...

• Konuda haklısın da herkes bir değil temiz kız olduğu gibi temiz erkekte var hatta bir kaç kişi tanıyorum çocuk 23 yasında daha bir kez bir kızla cinsel münasebeti olmamış ve karımla olacak diyor kendime bakıyorum ve sövüyorım kendime 😊

• dunyayi avrupalilar yonetiyor o yuzden

0|0
    0|0
  • kaldı ama siz bakmadınz sevmediniz anladınmı? namussuzlar sevildi şu sorulara şu cevabı vermekten bvıktım

0|0
    0|0
    • Tamam kardeş kizma. Sevmek için namuslu çıkmasını bekliyoruz, ama çıkmıyor ne yazikki. O yüzden hayat yolculuğuna yalnız devam ☺

• Aman dünyanin çivisi çıkmış

• böyle soruyosunuz üzüyosunuz iyi namussuz olayımki sevileyim

• Aslında çok ama malesef kızlarımız bu özellikleri buldukları insanda öncelikle "tip, fit vücut" arıyorlar. : ) Malesef ateş ile barut yan yana gelmiyor : )

0|0
    0|0
  • Karşı cinsten namus bekleyen bir kişi önce kendi namusu ölçüp tartmalı. Şahsen ben bu yaşıma kadar edilen teklifleri geri çevirdim ve bir kızın elini dahi tutmadım benim bunu karşı cinste aramam en doğal hakkım değil midir?

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Bir kadının düzgün bir erkekten hoşlanma ihtimali sıfır o yüzden düzgün erkekler giderek bozuluyor ve sayıları azalıyor net!!

0|0
    0|0
    • Bu ne ya herkes ayni şeyi söylüyor. Sizede hep yanlış kızlar denk gelmiş ozaman net

• Hayır alakası yok düzgün olmayan kızlar da düzgün olmayan erkeklerden hoşlanır düzgün olan iyi olan kızlarda öyle

• Namuslu, terbiyeli, ahlaklı erkekler kızların karşılarına çıktığı vakittede kızlar onları istemediler.. Kim idi suçlu? :(

0|0
    0|0
  • namuslu erkeklerin suratına bakmayıp ipnelere bakıyorsunuz gece de böyle artistik şeyler paylaşıyorsunuz yapmayın

0|0
    0|0
    • Nerden biliyorsun ibnelere baktiğimi? Bilip bilmeden günah almayın bari...

• Sen nerden biliyorsun bu neslin bittiğini. O kadar çok varki söylediğin sen sen begenmiyorsun belli ki

• nerden biliyorsun kalmadığını sen nasılsan öylelerini bulursun hep kendim için demiyorum gerçekten çok temiz erkeklerde var

1|0
    0|0
  • Nasıl klmadı panpa senin çevrende yok demek ki genelleme yapmasana

0|0
    0|0
  • Dünya degistikce insanlarda değişiyor. Türkiyedeki genler yani bizler Avrupa'yı ozeniyoruz. Bizler daha bilinçli olmalıyız avrupalilardan onlar bizi örnek almalı biz onları değil... Bu devirde namuslu kız vardır evet dediğin gibi nesli tükeniyor

0|0
    0|0
  • Oylesi pek tutmadi. piyasa da pek rabet görmedi. Bakan eden olmadi o yüzden tutan versiyonu çoğaldı..

0|0
    0|0
  • Var da sizin karşınıza çıkacak mı?

0|0
    0|0
  • genelleme yapma :)

0|0
    0|0
  • bir ben vardim benide bozdular

0|0
    0|0
  • Nerden biliyosun kalmadığını? Ayrıca senin namussuzluk diye bahsettiğin şey ilişkiyse eğer sonuçta erkekler tek başına yaşamıyo bu ilişkiyi. Kızlarla yaşıyo. Ve kızlarda daha çok o dediğin malesef. 😕

0|0
    0|0
  • Nasıl bakarsan dünya'ya , öyle görürsün..
    Ahlaklı terbiyeli seviyeli insanlar var mutlaka. Sana pek denk gelmemiştir o ayrı

0|0
    0|0
  • Bu sitede cok cok cok nadir.

0|0
    0|0
  • Evet neslimiz tükenmek üzere sahip çıki! m :-)

0|0
    0|0
  • Kaldı, nereden çıkardın kalmadığını?

0|0
    0|0
  • Aynı söz neredeyse kadınlar içinde geçerli

0|0
    0|0
  • Kızların ahlakı bozulunca erkeklerde sapıttı

0|0
    0|0
  • beni nerden tanıyon da kalmadı diyon apla benim suçum günahim ne

0|0
    0|0
  • Daha ölmedim la var :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 5

• Allahın halis kulları gızlıdır. ben burdayım demezler. nasıbın varsa bulursun.

0|0
    0|0
  • Nefsine hakim olamayıp her haltı yiyenler ikiye ayrılır. Nasıl olsa bende yaptım oda yapabilir önemli olan sevmem diyip kabullenenler ve kız dediğin kendine sahip çıkmalı diyen ilkel insanlar.
    3 gramlık o et parçası onlarda bulunmuyor diye hayatı laylaylom zannediyorlar. Et parçası nedir ki doktora gidersen diker yani bu yapmamaya engel değil.
    Şimdi soruyorum hangi aklı başında bir kız geçmişi kirli bir erkeği ister? Ben istemem.

0|0
    0|0
  • kalmadı malesef. bulduğunuz terbiyeli erkeklerin kıymetini bilin ondan.

0|0
    0|0
  • Bizde ahlak kadınlar ıcın olan bir sey ya ondandır.

0|0
    0|0
  • bosver takma kafana

0|0
    0|0
Yükleniyor...