Beni seven olurmu?

Cidden sevgilimin olup olmamasi onemli degil seneye uniye gidicem bu yasima kadar hic sevgilim olmadi 😊ama neden arkadasim yok ben hepsinin herseyine kosuyorum 😡onlar benim hicbiseyime gelmiyo 😢😢babam zamaninda demisti deger verilmicek kisilere deger verme diye 😢ah canim babam keske seni dinleseydim 😢😢😢😢neden beni seven arkadasim yok bn onlar ne yapsa gormemezlikden geliyom bwnim yaptifim en ufak sey cok gozlerine batiyo neden 😢😢acaba unide beni seven arkadas bulurmuyum en cok onun hayalini kuruyom 😢bni seven arkadasim olsun onlar. onlar hepsi ben tekim zaten ben hep disalandim ben kotumuyim 😢😢😢Ihsallah rabbim karsima hem beni cok seven bir erkek deger ven bir erkek beni gercekden sevende bir kiz arkadas verirde hepsine gununu gosteririm 😢Bn hep icime atiyom😢butun kirginlarimi

Güncellemeler:
En buyuk hayalim meslegimi elime aldikda sonra bana deger veren adamdan erkek bebegim olmasi 😙😙😔😔😔

0|2
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• ben seviyorum seni gizli

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Alın bu deliyide ıçeri

0|0
    0|0
  • çok basit düşünüyorsun valla... çünkü herkez nasibine vakıftır. ötesi kalbe sızıdır.. tabiki hepimizin tek arzusu mutlu olabilmek.. bak hala nefes alıyorsun değilmi... o halde hala sana dokunan bir el var... ötesini asla düşünme.. vakti gelmemiştir...

0|0
    0|0
  • Bok yesin insanlari soyutlastirip dislayanlar benim cevrem de de bazilarini dislayanlar oluyor götüm sanki kendi eksiksiz

0|0
    0|0
  • aynı ben hep bizim gibi insanlar yalnız lakin kadere bakki hiç kendimiz gibi olan insanlara denk gelemiyoruz :(

0|0
    0|0
  • Olur sabret

0|0
    0|0
  • Ins. Nasipten ote koy yok!

0|0
    0|0
  • Mesleğini eline al, aşk işlerine kaptırma kendini, herşey olacağına varır. ;)
    Okul daha önemli!

0|0
    0|0
  • Dün Labaratuar da bir kız vardı prof ders anlatırken ha bire önüme geçmeye çalışıyodu fark edip çekildiğimde sapikmisin olum sen cekil sudan dedi bu kız gibi değilsen neden sevmesinler seni

0|0
    0|0
  • Ne bileyim ben.

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Severler niye sevmesinler

0|0
    0|0
  • üni iyidir bulursun :D

0|0
    0|0
  • knk hersyn bir zamanı var seninde kısmetn bekliyr bir yerde sabret

0|0
    0|0
  • amin ama seni niye dişladılar

0|0
    0|0
  • Çok acıklı oldu bu 😕

0|0
    0|0
  • Olur olur

0|0
    0|0
  • Seni mutlu edicekse 'seni seviyorum' oldumu? :))

0|0
    0|0
  • anlamadigim neden sanaldan birine sans vermiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Antebe gel seni bir dost ile tanitirayim uni icin :) :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...