Para cezası mı? Yoksa hapis mi?

Para cezası mı? Yoksa hapis mi?
Gençler bisey olurmu?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kasten yaralama kefalete dönüşmez. Yatışı var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bır tek suçtan ceza almaz.. Kasten yaralama, tehtit ve hakaret 3 suçtan da ceza alır..3 suçu birleştirir hakim..
    1) kasten yaralama dört aydan bir yıla kadar hapis veya adli para cezasına hükmolunur.
    2) tehdit 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası
    3) hakaret sucunun 3 aydan 2 yıla kadar hapis veya adli para cezasıdır.
    ------ama soyle bırsey var ayrı ayrı ceza vermez hakım.. fikri içtima yapılır hatırladıgım kadarıyla... birden fazla farklı suçun oluşmasına sebebiyet veren kişi, bunlardan en ağır cezayı gerektiren suçtan dolayı cezalandırılır.. en agırıda kasten yaralamadır.. onun cezası verılır dıye bılıyorum ben.. yanı para ödeyıp de hapıs yatmaktan kurtulabılır. maddı durumu yoksa da 4 ay -1 yıl arası hapıs yatar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hakkınızda suçlama var ve ciddi suçlamalar. Aksini ispat edemeyecek olursanız ceza almanız muhtemel. Bir yıldan azsa para cezası olur büyük olasılıkla, bir yıldan fazlaysa hapis yatmanız gerekebilir. Karşı tarafa tazminat ödeyerekte paçayı yırtabilirsiniz. Ancak mahkemeye çıkmadan da kesin bir şey söylemek söz konusu değil.

Tavsiyem iyi bir savunma avukatı bulun. Tanıdık birileri olursa çok daha iyi olur. Mahkemedeki tutumunuzda önemli karşıtarafla kısmen yüzleşeceksiniz sakin olun! Avukatınızdan da bir şey saklamayın bazen tek bir cümle katili kodesten çıkarırken, bir başka cümle masumu kodese tıkabilir.

Not: uzman görüşü değildir, konuyu savunma avukatınızın değerlendirmesine göre dikkate alın!

0|0
    0|0
  • Sicil temiz ve karşı taraf şikayeti geri çekerse ya hagb ya da para cezası kesin. Şikayeti geri çekmezse tezeği avuçlama (hapis çok düşük ihtimal) ihtimalin var. Bir daha seni senden şikayetçi olacakları yaralama emi yavrum akrabalarını, seni seven eşini dostunu yarala.

Cayırt

0|0
    0|0
  • bence hiç bulaşmayın :D

1|0
    0|0
  • Hapis

0|0
    0|0
  • Yaralamayamı karıştın.

0|0
    0|0
  • 5 bin lira para cezası. Üstüne sabıka dosyası. Karşı tarafın sakat bölgelerie saldırdıysan, 2 yıl hapis. Neresine neyle saldırdığın çok önemli.

0|0
    0|0
    • 2 ay denetimli serbestlik almıstım önceki bir olayımda

• Geçmiş olsun. 4 sene yatarın var. Aslında sizin gibi serserilere müebbet yaraşır ama neyse.

• Kimİ yaraladın lan nasil oldu :))

0|0
    0|0
  • Daha önce suçun oldu mu ilk mi. İlkse para cezasyla yırtarsın

0|0
    0|0
    • Oldu ama denetimli serbestlik almıstım

• 2 ay denetimli serbestlik aldın ya bu olay o 2 ay içinde mi oldu. Para cezasıyla yırtarsın ama siciline işler bu olay

• Fena kıskandım Şu an dur bende adam öldürcem

0|0
    0|0
  • Olayı tam olarak anlattı ki yardımcı olalım

0|0
    0|0
  • Hapis.

0|0
    0|0
  • durum fena.

bir şantaj eksik herhalde

geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Allah kurtarsın

0|0
    0|0
  • Koyarlar çocuğu 6 aydan başlar

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. 😀 Beyler bir. Katil. Kadınımız eksikti. Ks de oda geldi. 😀😀😀

0|0
    0|0
  • yakalama demiş yani hapis mahkemeye kadar

0|0
    0|0
  • Hapis

0|0
    0|0
  • Doğum tarihin 2 ile başladığına göre 15 yaşından büyük olamazsın.

0|0
    0|0
  • kimi yaraladın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sayfayı biraz daha genel olarak çekseydin bakardık..

0|0
    0|0
  • dovdun mu

0|0
    0|0
  • Bikac ay yatar veya daha fazla

0|0
    0|0
  • Para

0|0
    0|0
  • Bana da gelmişti bundan başını okşayıp bırakcaklar relax :D

0|0
    0|0
  • Vaaşşş dedım

0|0
    0|0
  • Erkek için düştüğünüz hallere bak
    Acınası

0|0
    0|0
    • Erkek icin oldugunu nerden biliyon lan. En yakın kız arkadaşımla alakalı. Ön yargını da al git

• Yaşımız geregi diyelim SAYGILAR iyi geceler ::D

• İyi geceler :D

Yükleniyor...