Kredi alınca babam harçlığı kesti bana kala kala 400 lira kaldı?

Arkadaşlar kredi alınca babam harçlığı kesti ben Çanakkale de sevgili İstanbul da kirayı ve faturaları oduyor ama onun dışında bir şey odemiyor zaten yemem içmem 300 liraya yakın tutuyor bana kaıyor 100 lira babamlarında sevgilimden haberleri var şimdi ben bu para ile sevgilimimi göreyim kendimemi bakıyım sizce kim haklı arkadaşlar? Bu arada babamın geliri 5 binliraya yakın bana sadece 450 kira ve faturaları gönderiyor

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• baba deyip geçme aile bakmak 2 v kirası ödemek diğer giderler kolay değil adamın kimbilir ne ödemesi sıkıntısı vardır
    boşver sevgiliyi idare et

0|0
    0|0
    • Ev bizim ustumuze geçen messenger kamera açtılar 6 binlira biriktirmiş bana sanki nispet olsun gibi gösteriyorlardı kardeşim var o da kyk da kalıyor 220 veriyoruz sadece kalma ve yemek parası

• asgari ücretle kiraa ödeyen aile bakıp çocuk okutan milyonlarca insan var. herkesin derdi harcaması kazancına göre

• Valla öyle olsa ikinci arabayı almak için araba pazarına gitmezdi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Yeter ne istiyon

0|0
    0|0
  • Git parttime çalış adam ol mk.

0|0
    0|0
  • baban vefasızmıs

0|0
    0|0
    • Sence öyle mi gerçekten?

• Aynen ben olsam bir ise girer 450 liran sende kalsın bidaha bisey istemiyom senden der yasarım.5000 lira geliri var ve sana 450 lira veriyor vefasız bile az parayı napcaksa

Yükleniyor...