Yakın arkadaşım sanırım para çalıyor?

Bugün 5 yıllık arkadasım bizdeydi. Yemek soyledik oturduk bekledik. Bir ara telefonumu alayım diye iceri gitti geri geldi. Sonra kapı caldı arka cebinden para cıkardı bende dur onu bozmayalım simdi ben hallederim dedim icerden cuzdanımı aldım zaten makyaj masamın üstünde duruyordu. Actım eksikti icindeki para ama belli etmedim belki kardesimin ihtiyacı olmustur ben uyurken almıstır diye. Neyse aksam sordugumda almadım diyor. Ama ben paramı sabahtan kontrol etmistim ve eksiklik sonradan oldu. Ne yapacagımı bilemedim bir de 1 hafta oncesinde sınıfında arkadasının parası kaybolmus ve ona suclayıcı bakıslar attıgını anlatmıstı. Sizce boyle bir durum olabilir mi daha once boyle bir sey yasamadık aramızda para problemi gecmezdi. Yarın iyice odamı arayacagım belki dusurmusumdur. Bulamazsam arkadasıma bir sey demeli miyim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benim 20 yıllık kankamda var aynı huy. Odamda bazı şeyleri incelerken yakalıyorum hep. Durumu benden daha iyi olmasına rağmen bazı şeyleri alıyor. Manyak mıdır nedir çözemedim. İnanılmaz rahatsız oluyorum yalnız bırakmaya. Kıskanıyormudur nedir anlamadım. iktiri pohta şeyler ya. Kendinimi tatmin ediyor anlamadım. Bence artık tek banknot bırak cüzdanda öyle bırak ortaya. Elleyemez. O zamanda anlar. Bende artık aradığım bir şeyi bulamadığımda... cum şurda şarj vardı yedek acaba sana mı verdim hatırlıyormusun gördün mü diyorum. napim adam zor günümde yardımcı oldu kaç kere. Kusursuz dost yok ne de olsa.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okulda çok para çaldırdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizde de böyle biri vardı toplanıyordk 5 kişi eve herkesın parası eksiliyordu. Baktık 1 oldu 2 oldu en sonunda bu küçük 30 40 liralık 1 saatlik kayıt yapan kameralar var ondan koyduk bir tane montlarımızı cantalarımızı koydugumuz yere tam mont ve cantaları gören bir yere yerleştirdik yakaladık hain domdomu

0|0
    0|0
  • Hesap sor.

0|0
    0|0
  • oturdugun cafenın kamera kayıtlarına baktır ortaya cıkar calmıstır azına ederım senın yerınde olsam bıdahada görüşmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yanınsan eğer al karşına konuş bazen çalmak hastalık haline gelebiliyor belki onlardan biridir

0|0
    0|0
Yükleniyor...