Menfaatçi arkadaşlarım beni saf zannediyor onlara iyi bir ders vermek istiyorum?

Beni kullanmaya çalışıyorlar okulda. Kalplerini kırmayıyım diyorum ama sabrımı çok zorluyorlar. Onlara iyi bir ders vermek istiyorum. Kendilerini çok zeki zannediyorlar. Yüzüme baka baka yalan söylüyorlar ve inkar edip duruyorlar. Senki ben anlamıyorum ne biçim insan olduklarını. Okul olmasa yüzlerine dahi bakmam. Çünkü benim karakterime uygun kişiler değil. İyi kalpli biriyim diye beni enayi yerine koymaya çalışıyorlar. Son senem diye bir şey yapmıyorum ama gına getirecek kadar sabrımı zorladılar. Onlara ders verip kimin gerçekten uyanık olduğunu göstermek istiyorum.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Birde şu olay var vazgeçemediğiniz madem okul olmayınca yüzlerine bakmayacaksın şimdiden koy tavrını. Yaptıklarını yüzlerine söyleyip ters tepki vermen yeterli herkes uzaklaşır zaten yanında istediklerin hariç. Yaşıt arkadaş problemdir hep ya takmayacaksın ya da ağırlını koyacaksın sendeki sorun değil.

0|0
    0|0
  • Onlara kıçınla gül

0|0
    0|0
    • Gülüyorum zaten. İçimden demediğim şey kalmıyor. Yüzlerine söylerdim ama onlar gibi açık sözlü biri değilim. İçine kapanık olduğumdan onları umursamıyorum bile

• İletişimi kes kafana takma saçının teline kurban olsunlar

• Adam gibi insan olsalar onları hayatımdan asla çıkartmam ama beni enayi gibi görüp kendi işlerini yapmalarına uyuz oluyorum bende bilerek saf ayağına yatıyorum. Sessiz biriyim diye beni saf zannediyorlar zekam onlar bin basar da ama uğraşamam onlarla.

• Ders vercegine uzak dur

0|0
    0|0
    • bu dönem bitsin bir daha beni göremeyecekler. O zaman tamamıyla hayatımda çıkıp gidecekler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...